Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Gumi vagy bőr lovaglócipőt...

Gumi vagy bőr lovaglócipőt vegyek?

Figyelt kérdés
heti 1x járok lovagolni egy tanyára
2015. febr. 20. 06:54
 1/5 anonim ***** válasza:
42%

Bor cipő szén és persze jobb is, nem sul bele annyira a lábad mint a gumiba.


ha heti egyszerjarsz eleg a gumi cipő is.detelre venned kell egy vastag bélelt gumi csizmát (12.000) én ennyiért vettem. Mert nem lehet kibírni telen a vekony cipőben , meg 3 zoknival alatta sem. Egyszerűen lehetetlen. Szoval azt minddenkepp vegyél télre. (sztem ebbeaz evben mar felesleges.) de jo lesz neked a gumi cipő os ( legalább nem azok at. De nagyon kényelmetlen tud lenni hosszú (órás) Séta utan.

2015. febr. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem akkor neked elég lenne a gumi lovaglócsizma. Bár az tény hogy a bőr jobb, hiszen melegebb, szebb, csinosabb, sokkal jobban illik a lovagláshoz. De azért ha nem verseny szinten, vagy komolyabban lovagolsz akkor is jó lehet a bőr lovaglócsizma. Hibája azonban a bőrnek hogy könnyen összekoszolódik, és aztán nehezebb is lemosni róla a szutykot, mint egy gumicsizmáról. Ezt azért mondom mert egy tanyán valószínűleg úgy is belelépsz majd valamibe, összefog koszolódni. (Szerintem) :)
2015. febr. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem volt egy gumiblovaglócsízmam. Tudod az a decathlonos... Utáltam :/ alug ment fel és jött le. Aztán télen amikor azt hittem sz@rrá fagy a lábujjam nem fért a csizma alá csak 1 zokni! :o mivel nem lehetett belecsúztatni. A csízma méretben jó volt csak a lábamat nem tudtam beledugni :D

Aztán jött az ötlet h kérek egy bőr csízmát. A decathlonba vettük azt is de az már sokkal jobb! Mivel cipzáros beleférel 5 zoknivan is + a bőr szigetel. Abban járok mindenhova. Pl ha kirándulni (múzeum,...) megyünk az osztállyal ahol sokat sétálunk/buszozunk tuti azt veszem fel mert írtóta kényelmes. ;)

Én a bőr csízmát ajánlom de te döntöd el! Én cipőben még nem lovagoltam. De ha te ragaszkodsz hozzá... Sok sikert a választáshoz! ;)

2015. febr. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


én erre gondolok . Teli lovagló csizma. Nem azok at. Nem akad bele a,kengyelbe. Baromi jo meleg es nagyon puha, kényelmes. Télre csak ezt tudom ajánlani neked egy tanyára! Decathlonos bor lovagló csizma... Inkabb nem is részletezem... Annyi a belese mintha beleraktak volna 6 papirzsebkendot. A decathlon a minosegehez kepest draga. Inkabb menjetek el egy lovasboltba horze , Imagine, nagy lovas...

stb ezekben sokkal nagyobb a választék kapsz szakértői segitseget es meg jobbak is a termekek

2015. febr. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem ugyanez a thermo csizma átázik, mert nem végig gumírozott, mint ahogyan látható a képen is... Csak mellékesen jegyzem meg.


Én a bőrre voksolok, méghozzá azért, mert a guminál nagyon nehéz tapintás alapján megmondani, hogy mégis milyen minőség. Volt gumicsizmám, és amire azt hittem, hogy nagyon fasza, az rekord idő alatt kilyukadt ott, ahol a bőr csak kicsit betörik a használat miatt. Volt másik, az olyan közepesnek tűnt, az sokáig bírta, végül szintén elszakadt. Illetve volt egy már elsőre is gyengének tűnő, az vékony volt és merev, de mivel használtan kaptam, így nem szidom, amiért kb két hét alatt feladta a harcot.

A bőrben nem fázik a láb kérdésbe nem folynék bele inkább, én két vastag zoknival és thermo béléssel is fáztam idén, pedig nem volt igazán hideg telünk.

2015. márc. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!