Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehetséges ezt megvalósítani?...

AnnaShadowhunter kérdése:

Lehetséges ezt megvalósítani? Van valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
Szeretnék lovak mellett "dolgozni", fizetséget nem kérnék érte. Egy lovardába ha jelentkezek, mennyire valószínű, hogy fel is vesznek? Próbált már valaki hasonlót?

2015. febr. 22. 17:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Kérdés, hogy mit szeretnél? Dolgozni vagy lovagolni is? Csak azért kérdem, mert a segítség mindig jól jön, de helyreválogatja, hogy mit ajánlanak. Nekem olyan tapasztalataim vannak, hogy volt hely, ahol már minden le volt zsírozva új embert nem akartak, még ingyen se,akkor volt olyan, ahol azt mondták, hogy ez szép meg jó dolog, de ők inkább férfit szeretnének látni, mert hogy nem csak lópucolásból meg ganézásból áll a történet, hanem szénahordás, kaszálás, traktorozás és más egyéb munkákból.


Ha mázlid van, akkor találhatsz olyan helyet ahol dolgozhatsz is a lóval nem csak mellette, tehát nem csak pucolás ganézás a program, hanem futószárazás, esetleg lovaglás is. De mondom ehhez szerencse kell. A másik az, hogy vannak olyan helyek ahol igen szépen visszaélnek ezzel a dologgal, mert kidolgozod a beled is egész nyáron, aztán ha hetente 1x alád adnak egy lovat, ráadásul az is problémás... Van ilyen hely is nem is kevés.


Ha elég csak a lovak közelsége és bírod a nehéz melót, akkor jobb eséllyel találsz ilyen helyet.

2015. febr. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
25%
És mi a jó neked abba h odamész valahova ingyen rabszolgának? Értem én h a lovak között akarsz lenni,de csak ezért kihasználtatni magad hülyeség.én magam még nem mentem sehova oda h dolgozhatnék e nektek ingyen és szerintem senki nem ennyire mazohista
2015. febr. 22. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Első válaszoló: nem szükséges, hogy lovagolhassak is. Szimplán a lovak közelében szeretnék dolgozni. Köszönöm a hasznos választ!

Második: nekem nem rabszolgamunka ha lovakkal kell foglalkozni. Itt a belvárosban az embernek nem sok lehetősége van lovak közelében lenni, nekem pedig arra van szükségem :)

2015. febr. 23. 09:11
 4/6 anonim ***** válasza:
Te tudod,de csak jól kihasználnak majd.
2015. febr. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól értem? Te INGYEN akarod a lószart talicskázni? Mégis mit remélsz ettől? Orvos látott már?
2015. febr. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Csak egy apró észrevétel: értem, hogy szeretnél lovak között lenni, meg is értem, tényleg. Viszont általános igazság, hogy bizalmatlanok az emberek az ingyen munkaerővel, ha még lovaglást sem kér cserébe, mert kicsit olyan érzést kelt ez a dolog, hogy te magad sem értékeled semmire a munkádat, hiszen csak csinálod, ellenszolgáltatás nélkül.

Ebből az egészből két dolog sülhet ki:

1. valami"rabszolgatartó"és igénytelen helyen dörzsölik a markukat, hogy fogtak egy balekot

2.igényes, magára valamit is adó lovarda azt fogja mondani, hogy köszi, ne gyere, mert ha ennyire nem értékeled a saját munkádat, akkor minden bizonnyal igencsak hibás, akkor pedig nekünk nem kellesz.

Átgondolnám a helyedben. Millió lovászmunkát hirdetnek akár Budapest környékén is, keress egy neked valót (láttam mostanában olyan hirdetést is, hogy 4 órában keresnek segítséget) és fogadd el érte a pénzt, jól jöhet még.

2015. febr. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!