Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Tudnátok feles bértartásba...

Tudnátok feles bértartásba kínált lovat/pónit Debrecenben?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Feles bértalrtásban lévő lovat/póni keresnék Hajdú-Bihar megyében ezen belül Debrecenben (vagy a szűk környékén).Már több lovas oldalon is kerestem, de nem találtam Debrecen környékén feles bértartársba kínált lovat/pónit. Én már 8 éve lovagolok rendszeresen, volt egy pónim akit én lovagoltam be, de sajnos költözés miatt el kellett adnunk, mivel a bértartást túl drágának találtuk. Ezért döntöttem/döntöttünk a csládommal úgy hogy a legjobb megoldás egy feles bértartás lenne. Tüdnátok olyan oldalakat ajánlani ahol tunák keresni ilyen pacit? Vagy esetleg van valakinek feles bértartásba kínált lova?

Magamról: 15 éves lány vagyok, akinek az élete ez a sport és a lovak. Imádok minden lovakkal kapcsolatos munkát. Tudom és tapasztaltam a is hogy milyen munka van velük, és egyátalán nem tántorodtam el ezek miatt a lótartástol.Csak sajnos a helyhiány kifogottrajtam és el kellett vesztenem az imádott pónimt. Szóval nem az olyan tipusu ember vagyok aki mindent akar de semmit nem tesz meg ez érdekében, ezért próbálkoztam ezen az oldalon is a segitségkéréssel.

Minden választ előre is köszönök!



2015. febr. 24. 17:19
 1/3 anonim ***** válasza:
esetleg facebookon nézz körül eladós csoportokban, vagy a Debrecen és környékbeli lovasok- csoportban is találhatsz.
2015. febr. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Facebookon már egy pár ilyen csoporthoz csatlakoztam, de sajnos Debrecenben nem sok ló (szinte egysem)van akit feles bértartásba kínálnak... "Sajnos" csak Pest környékén adnak felesbe lovakat.
2015. febr. 24. 18:49
 3/3 Lovasélet válasza:
Szia. érdekel még a feles bértartás?
2016. jan. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!