Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lehet-e egy 2 éves angol...

Lehet-e egy 2 éves angol telivéren normál embernek lovagolnia vagy csak zsoké ülhet rajta?

Figyelt kérdés

2015. márc. 1. 22:09
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
igen vannak kivételek,100 ból kb 1,igazad van :)
2015. márc. 3. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Nem vagyok annyira benne a galoppban de már előttem leírták.. van a gazdag emberke akinek van istállója vagy bérel egyet..vesz csomó csikót (vagy tenyészt..) vannak a munkalovasok (50-60kg) akik ráülnek a lóra és edzik az tréner segítségével aki pontos munkatervet készít..ez mindössze annyiból áll hogy egyenes pályán (homok, fű) futtatják a lovat.. aki ha készen áll a kiválaszott versenyre akkor kiviszik ráültetik a zsokét és lefut aztán ha nyert folytatódik a tréning ha nem már gondolkoznak azon hogy érdemes-e tovább folytatni..


Amúgy az ilyen lovak nem igazán érik el a 10éves kort..teljesen tönkre vannak..olyan nekik a verseny 2évesen mintha egy óvodás gyereket vinnél el több kilométeres verseny futásokra..ő is tönkre megy

2015. márc. 3. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

ne haragudj, de az utolsó mondatod akkora bődületes baromság, nem is tudom honnan vetted!

10 éves korukig se élnek?


nézd meg, ő Tragédia, 30 éves, a versenyeredményeit nyugodtan meg lehet nézni!

https://www.youtube.com/watch?v=G3kD1aXNVtk&feature=youtu.be


a szomszédomban van egy herélt, 3 szezont is futott, most 24 éves és még lovagolják.

2015. márc. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!