Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Terepen is mindig egyik kézre...

Terepen is mindig egyik kézre lovagolunk az egyik állításban?

Figyelt kérdés
Ha lehet ne hurrogjatok el a kérdés miatt, de még kezdő vagyok, terepen még sose voltam. Szóval a kérdésem, hogy terepen mindig az egyik szár megtart és a másikkal félfelvételeket kell csinálni, meg állítani, ha másfele figyelget és néha cserélni? Vagy terepen mi történik a szárakkal? Egyformán kell fogni?
2015. márc. 12. 10:43
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
9%

Kimondta h nincs állítva?! Te ember arról van szó h OLDALIRÁNYBA NINCS ÁLLÍTVA HA EGYENESRE VAN ÁLLÍTVA. A kérdés már rég meg van válaszolva,kell még ide az okoskodásod !

kérdező,nézz utána egy rendes fórumon is vagy kérdezz meg egy hozzáértőt mert itt mindig van egy hülye aki csak a rizsát nyomja

2015. márc. 15. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
9%
Te 75 százalékos ! Már megint a könyvből nyomod a rizsát.. a természetes ferdeségnek semmi köze a témához, a kérdező csak arra volt kíváncsi h merre nézzen a ló feje ,merre állítsa. Már megint belekevered a hajlítäst is. Nem a könyveket kell mindig szajkózni, most idekevered a ferdeséget szerinted mit fog érteni belőle? Te nem a saját szavaiddal akarsz segíteni,az észt osztod a hülye szentrizsával amit te is csak bemagoltál . A kérdésre már rég van helyes válasz,csak te nem remegsz h mibe tudsz belekötni aztan már ott tartunk h megint más a téma
2015. márc. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:

Nem igazán arra voltam kíváncsi, hogy "merre nézzen a ló feje", ahol most tartok ott egyelőre akkor is egyenes a feje, amikor karámban lovagolok, terepen is lovagoltam sokat, de elölről kezdtem mindent, mert sokkal több volt a tapasztalatom, mint a tudásom. Na mindegy, én inkább arra voltam kíváncsi, hogy mondjuk bent ugye fogalmazzunk úgy, hoy a külső kezemben van egy 40 dkg-s "tartás", és az vezeti a lovat, a belsőn meg csak akkor állítok, ha nem rám figyel, vagy elkezd kifelé fordoluni, vagy nem akar íven maradni, vagy hogy kicsit segítsem ezzel a patanyom figurát csinálni.


Tehát a kérdésem az lett volna, hogy terepen egyforma "súllyal" kéne tartani a szárakat, vagy ott is kell választani egy "külső" szárat, amit megtartok és a másikkal csak állítok, aztán néha cserélek.


De erre most még mindig nem tudom, hogy mi a válasz, igen, vagy nem? Mert van aki azt írja, hogy igen, van aki meg azt, hogy nem, ott csak menjen előre és csak úgy megtartom egyformán a szárakat.

2015. márc. 15. 21:52
 14/20 anonim ***** válasza:
Egyértelműen le lett már írva,akkor sajnállak ha mindig nem érted..
2015. márc. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Ha összeszeded akkor kell választanod egy oldalt amerre állítod vagy meg is hajlítod esetleg és ez alapján választasz egy külső oldalt belátásod szerint. Ha nem szeded össze,nem teszed keretbe akkor mind a 2 száron ugyanannyi dekát fogsz ,lötyöghetsz vele. Adott helyzettől függ az egész. .
2015. márc. 16. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Le lett írva 2 féle válasz, ezért kérdeztem meg ismét. Sajnálom, ha nem látod, hogy semmi értelme feltenni egy kérdést, ha ellentétes válaszok érkeznek rá.
2015. márc. 16. 10:35
 17/20 anonim ***** válasza:
Én nem tehetek arról h egyesek máshogy gondolják és kialakul 2 véleménycsoport. De szerintem elég egyértelmű válaszokat kaptál,ennél jobban ha valaki a szádba rágja az nagyon türelmes ember. Megérteni viszont senki nem tudja helyetted ha nem akarod vagy nem tudod....
2015. márc. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Te azon mit nem értesz, hogy 2 féle válasz érkezik? Mind a kettőt megértem, de honnan kéne tudnom, hogy melyik a jó? Paraszt!
2015. márc. 16. 13:44
 19/20 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a kedves szüleidet !
2015. márc. 16. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Már elugattuk melyik a jó,ha nem hiszed kérdezz meg valaki mást aki a gyenge agyadnak megmagyarázza !
2015. márc. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!