Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen magas kell hogy legyen...

Milyen magas kell hogy legyen a lovam hogy ne nezzek ki rajta hulyen?

Figyelt kérdés

En 168 cm vagyok a csikom most 125cm es szerintem 150cm-nel nem lessz nagyobb,bar remelem hogy noni fog meg :)

Nagyon kicsi lenne nekem ha 150 cm lenne? Vagy hulyen neznek ki rajta?



2015. márc. 15. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy baj lenne ha csak 150 centi, de szerintem a testalkatod is számít, meg természetesen lóé is, de szerintem nem olyan gáz... Elbírni meg pláne el fog bírni (hacsak nem vagy túlsúlyos).
2015. márc. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem néznek ki rajta hülyén egy haflingi is 150 cm m (marmagassag) korul van, megis lovagoljak nagy emberek es nem,néznek ki furán annyira persz a haflingi se egy vékonyka lo. Milyen fajtájú a lovad?
2015. márc. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

50 kg vagyok :)

A paci meg eros csontozatu ugy hogy azzal nem lessz gond,csak a magassagtol felek egy picit :)

2015. márc. 15. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
A klasszikus iskola szerint a ló 20 centivel legyen alacsonyabb a lovasánál, mert így láthatod a hátát. De a használattól is függ, mert a mai sportlovas meglátás szerint minden mindegy, a ló leegyen minimum veled egy magas, de inkább nagyobb, mert az nagyobb teljesítményt sejtet - az pedig az ugrósportban például kulcsfontosságú lehet.
2015. márc. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha megnézed a quarter horse-ok nem egy nagynövésű lovak, mégis 90-100 kg férfiak lovagolják, munkában akár egész nap.
2015. márc. 16. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem fogsz kinézni rajta hülyén. Azért a 150 cm annyira nem kicsi már. Én 165 vagyok, a pónim 140. Állítólag nem nézek ki rajta hülyén :)
2015. márc. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem azért, de had kérdezzem már meg azt aki lepontozott, hogy miben írtam rosszat, mást mint a többiek?
2015. márc. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!