Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tennétek, egy 6 éves,...

Horsewhisperer kérdése:

Mit tennétek, egy 6 éves, iszonyú ellenséges kancával?

Figyelt kérdés
2 hónapja lassan, hogy hozzám került a ló, de előző gazdáknál annyi rossz szokást vett fel, hogy képtelen vagyok normálisan a közelébe menni, mert rúg, csíp, harap, ágaskodik, bakol. Mit tehetnék vele, hogy a kapcsolatunk normális legyen?! Sokan azt mondják, hajtani kell, más meg azt hogy meg kell verni. De én egyikre sem tudom azt mondani, hogy igen, ezt megteszem. Mert nem vagyok ezeknek a híve. Angol telivér félvér, és rettentő agyas. A baj az hogy ha körkarámba viszem is, a sok rossz tapasztalat miatt, nem lehet kérni valamit tőle, mert az első gondolata az hogy eltaposson. Nem félek tőle, és nem akarom eladni. De küzdeni se akarok folyamatosan, mert mondjuk dolgozni kell menni. És akkor nincs időm rá. Ötletek, tapasztalatok?!

#harapás #kanca #ágaskodás #agresszív #bakolás #támadó ló #ellenséges ló
2015. ápr. 7. 11:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
2015. máj. 29. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Verni nem kell, de a fenti videó bemutatja a tökéletes megoldást. Egyébként a rangsorban feljebb lévő ló rúgja, harapja a másikat. Ehhez képest egy ostorcsapás, vagy egy pofon még sok esetben fele olyan durva sincsen.
2015. máj. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!