Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Egy lovardával, ahol bértartás...

Egy lovardával, ahol bértartást vállalnak, gáz felvenni először e-mailben a kapcsolatot és később telefonon?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 12. 14:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem gáz. De miért nem szeretnél Velük telefonom beszélni?

Szerintem az nagyobb bizalmat, komolyabb érdeklődést mutat ha telefonon hívod őket. De úgy is lehet hogy felhívod őket telefonon es ott a lovardában megbeszeltek személyesen találkozót . És akkor közben a lovardát is meg tudod nézni. Mellesleg lehet hogy undok, gőgös a lovarda tulaja es ez levelezésben nem nagyon derül ki ezért is jobb személyese vagy telefonon tárgyalni.

2015. ápr. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én először egy közösségi oldalon érdeklődtem, szerintem semmi baj, max. annyi hogy az e-mailt nem nézhetik annyira

2015. ápr. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem gáz, de egyrészt komolyabb érdeklődőnek tűnsz, ha felhívod őket, illetve te is meg tudsz róluk egy kicsit többet már a telefonban és még többet is kérdezhetsz. A lényeg úgyis ugyan az: ki kell menni és meg kell nézni, mert mondani, írni bármit lehet.
2015. ápr. 12. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim alapján a lovardák 95%-a nem foglalkozik az emailekkel. Maximum heti 1x ránéznek és akkor sem biztos a válasz...

Komolyabb lovas létesítményeknek ugye van embere, aki foglalkozik többek között ezzel is, de azért ez nem gyakori.


Sok helyen hirdetik, hogy emailen keresztül is folyamatosan elérhetőek, de ez nem igaz. :)


Egyébként azzal nem értek egyet, hogy nem szűrhetőek ki a s***fejek egy levél alapján. Sok apró és kevésbé apró jelét adják magukról a méretes barmok. :)

2015. ápr. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem gáz. A lovardások nem fognak neked emailozgatni a ganyédomb mellől.
2015. ápr. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Érdemes telefonon felhívni, hogy van-e szabad hely és mennyi az annyi. Aztán a végén úgy is személyesen kell megnézni, megbeszélni, aztán nem árt szerződést is írni, hogy mit vállal a lovarda és mennyiért, illetve neked mit kell teljesítened, hogy a lovad ott legyen (pl a lovi előírhat külön eü vizsgálatot, oltást, stb).
2015. ápr. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!