Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mi a véleményezetk a Wr Horse...

Mi a véleményezetk a Wr Horse című filmről? (Hadak útján)

Figyelt kérdés
Imádom a lovakat, szeretem a lovas filmeket, szeretnék valami igazán jót megnézni, de kicsit félek ettől, nem szeretnék azért szomorúságomban sem sírni. Happy end a vége, vagy szomorú sírós? Részletekre nem vagyok kíváncsi, nem a történetet akarom megismerni, az maradjon csak a filmnek, de jelenleg olyan lelkiállapotban vagyok, hogy csak a happy filmeket tudom megnézni.
2015. ápr. 16. 11:38
 1/9 A kérdező kommentje:

War Horse, lemaradt az a...

És esetleg ha tudnátok ajánlani helyette egyszerű, szerethető, nem 1000 éves lovas filmeket, akár nem is muszály lovas, csak vidám legyen. (pl Menedék nagy kedvenc)

2015. ápr. 16. 11:40
 2/9 anonim ***** válasza:

Sokak szerint nem nagy szám, bár szerintem a film jobb, mint a könyv. Happy enddel végződik, nyugi.:-))

Amúgy amit én nagyon szeretek, és nem régi, az a Lovas a sötétben című olasz film (kétrészes, 2009), vagy A paripa (2010). Nem tudom, ezeket ismered-e.

2015. ápr. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az ötleteket és tippeket! :) Sokat olvastam erről a filmről (war Horse), dicsérték, csak most családi problémáink vannak és csak és kizárólag olyant akarok nézni, ami kicsit feldob, amiből a szeretet sugárzik és minden jó :)
2015. ápr. 16. 12:22
 4/9 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem rettenetesen buta film. A lovak sok mindenre képesek, vannak nagyon jó katonaló sztorik, csak kutakodni kell utánuk, de ebben a filmben tényleg sületlenségeket mutatnak.


Még hogy egy melegvérű jószág egymaga felszánt egy kavicsos-sziklás, bekeményedett földterületet... egy hidegvérűt is megviselne ez a feladat. Na meg az egyik lovacska megmutatja a másiknak, hogy hogyan kell a kumethámba belebújni, és ezt a pacipajti meg is érti... hagyjuk már! A szögesdrótos vágtás jelenetet már meg sem említem.


Persze lehet, csak én nem értem a mai filmipart, meg hogy mi a trendi egy lovas filmben. Jó szívvel nem is tudnék ennek fejében filmet ajánlani, mert amiket én kedvelek, és tényleg elfogadhatóak (értsd: nem halmozták el olyan jelenetekkel, amikkel legfeljebb a kislányokat lehet levenni a lábukról), azok tényleg régi filmek. De egy ilyen nagy kedvenc pl a Lovasbecsület.

2015. ápr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Persze ha most szép és jóra van szükséged, akkor végeredményben erre megfelelő a film, mert mindent egybevetve tényleg a te hangulatodnak megfelelő. Csak pillantsd meg a trailerét. (A trailere amúgy jó)


Esetleg még a Fekete Szépség. Nem fenékig tejfel a film hangulata, a vége picit sírós, de azért, mert szép és happy end a vége, nem azért, mert szomorú. És itt képesek voltak csak a lovakról olyan történetet összehozni, ami összességében nem mutat be butaságokat a lovakról.

2015. ápr. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld, és a Lovasbecsületet is meg fogom nézni! A Fekete Szépséget már láttam, nagyon szeretem is.
2015. ápr. 16. 13:03
 7/9 anonim ***** válasza:

Tiszta giccs az egész, ha jót akarsz, ne pazarold rá órákat az életedből!

Ha vicces lovas filmet akarsz nézni, tessék, itt van egy:

[link]

2015. ápr. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az álmodó, Holdtànc és Pepita, Suttogó (bár ez részben nem túl vidám), Paripa, Ruffian a csodakanca (de ez nagyon szomorú :( )
2015. máj. 30. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok

Ezeket kihagytam:

Vakvágta a jövőben, Lovas a sötétben (1,2), Gyerek a nyeregben

2015. máj. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!