Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Miért nem tudok tanügetni?

Miért nem tudok tanügetni?

Figyelt kérdés
Egy éve lovagolok és most kezdtem el komolyabban járni(elkezdtem ugrani tanulni).Kengyel nélkül is viszonylag elmegyek tanügetésbe is de nagyon kell térdből szorítanom hogy ne csússzak le mivel nem tudom kiülni a tanügetését...és hogy tudok rendesen megtanulni tanügetni?tartásom is jó..sarkam is lenyomom...szóval ezzel nincs baj.

2015. ápr. 25. 20:52
1 2
 1/20 anonim válasza:
Edzél combra és popsira,mert erős szorítás kell ahhoz,ha egy ló hátán ülünk.Nem véletlenül olyan erős a lovas lányok combszorítása.Tapasztalatból mondom.:) 23F
2015. ápr. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__lovak__4880822-hogyan..



Amúgy en is hasonló problémával küzdök :/

2015. ápr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
Lazítsd el a derekad ,nadrágoddal "törölgesd" a nyereg ülőfelületét ,lehet h kényelmetlen merev a ló háta de akkor is próbáld meg laza derékkal és nem fogsz lecsúszni.
2015. ápr. 25. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azzal nincs próblémám hogy lecsúszok mert jó az egyensúlyérzékem és nem csúsztam még le. :) inkább az hogy nem tudom kiülni
2015. ápr. 25. 22:18
 5/20 anonim válasza:
Ahogy az első is leírta,edz popsira és combra,mert lovagláskor nem a 70-80 kilós párodat szorítod,hanem egy 600 kilós izomkolosszust.Ezért is kell az izmos fenék és az izmos comb,hogy a ló,amelyik visz a hátán,észrevegye,hogy most valakit felemelt és visz,mert így csak dobál.Csak ne dőlj tulságosan hátra,mert már én is jártam úgy hogy a ló mögé estem.Elrúgott vagy 10 méterre és csak szerencsém volt,hogy néhány bordám és az egyik kezem és a két lábam tört el.
2015. ápr. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
Fentebb még írod h nagyon kell szorítsd h ne csússzál le,most meg már nincs azzal gondod. Döntsd már el te ember,ha jó lenne az ülésed,minden klappolna,laza derekad lenne stb kitudnád ülni . Lehet h csak SZERINTED ülsz jól,de ha minden stimmel mégse ülöd ki akkor részemről megállt a tudomány
2015. ápr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Igen nagyon kell szoritanom,de nem csúszok le...és nem én mondom hogy jól ülök hanem az edző...
2015. ápr. 26. 08:03
 8/20 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy merev vagyok és nem tudom ellazítani a csípőm
2015. ápr. 26. 08:07
 9/20 anonim válasza:
Nem lehet,hogy "nem jó" az a ló?
2015. ápr. 26. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy nem jó?De nem hiszem mert páran kitudják ülni.
2015. ápr. 26. 08:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!