Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Lovakkal szeretnék foglalkozni...

Lovakkal szeretnék foglalkozni, de képes leszek rá?

Figyelt kérdés
12 éves lány vagyok és késöbb lovakkal szeretnék foglalkozni. De félek hogy nem leszek képes rá. Van egy saját lovam is. A lovardában akinek lova van úgy érzem jobbak nálam... Félek hogy az új suliban nagyon kemények lesznek. Mindig is ez volt az álmom hogy lovakkal foglalkozzak, egyszer majd lovardám legyen, de nem tudom hogy leszek-e elég jó :(
2015. ápr. 27. 16:27
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Ha így állsz hozzá nem leszel. Ha van egy álmod tegyél érte. És még van időd addig. Gyakorolj és járj edzőhöz a lovaddal. Hány éve lovagolsz?
2015. ápr. 27. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ!

5 éve de eleinte sok idő maradt ki

2015. ápr. 27. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
95%
Nem bántásból mondom, de szerintem sok 12 éves van még így ezzel, aztán még ki tudja hova sodorja őket az élet...? Esetleg ha már most komolyabban foglalkoztat ez a téma, esetleg menj lovas suliba, bár ezt annyira nem ajánlom mert, akkor ha utána szeretnél mást csinálni, vagy szeretnél leérettségizni ahhoz esti iskolában kell járnod és még egy csomót tanulnod. Én első sorban azt javaslom, hogy járj egy rendes gimnáziumba és lovagolj sokat, olvass róluk, menj el mindenféle kurzusra stb. És akkor azt is kitudod találni melyik ág foglalkoztat legjobban. Szerintem még ne keseregj ezen, hogy képes leszel-e rá vagy sem.Én mikor 12 éves voltam annyi minden szerettem volna lenni, hogy két kezemen nem tudnám megszámolni, lovakkal kapcsolatos munka mégsem szerepelt köztük, most meg hát... a lovak az életem.
2015. ápr. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
59%
12 évesen még mindenki így van,eltelik 5-6 év ,17 évesen már kicsit látod h nem sok esély van saját lovardára,20-25 évesen meg felejtős az egész,örülsz ha lovagolni tudsz. Itt nem azon múlik milyen jó vagy,inkább h a szüleid mennyire támogatnak majd. Lovardához rengeteg pénz kell, csak a lovakból meg megélni nem lehet ,az egész csak a pénzen múlik. örülj h van lovad, van akinek az sincs.. Lovakkal csak az foglalkozik életvitelszerűen akik eltart valaki mellette, valahonnan lopja a pénzt és nem kell elmenjen mást dolgozni mellette vagy még 30 éve került bele és kialakultak a kapcsolatai mostanra,de így a nulláról belekerülni a mai helyzetben és megélni belőle úgy h ne kelljen mást csinálni főállásban mellette ,kb lehetetlen itthon.
2015. ápr. 28. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!