Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Frízt első lónak?

Frízt első lónak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Lóvásárlásra került a sor (mármint nyáron) és az a kérdésem, hogy jó lenne e fríz első lónak. Minden nap ki tudnék menni a lóhoz, mivel ott fogunk lakni 800-900 méterre a lovitól. Tudom, hogy sörénye, farka, pataszőrzete sok ápolást igényel, de azt is simán megoldom. Hobbi lovaglásra használnám. Sokat tudok a lovakról.

Várom a válaszokat! 😊



2015. ápr. 27. 18:49
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Es ha nem akar ugratni? Azt irta hobbira kell ugyanugy megurgorja a kisebb akadalyokat..
2015. ápr. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

Szia! Én 7 éve foglalkozom lovakkal most Szerdán fogom aza 1.lovam megkapni.Egy Fríz lovat.

Szerintem alkalmas Fríz lovat tartani,mivel barátságosak.Csak azt szeretném kérdezni hány éves vagy,mert attól függ....Nyugodtan elmondhatod én is fiatal vagyok egy lóhoz.

2015. dec. 27. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!