Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hogyan tudok egy lovat megneve...

Hogyan tudok egy lovat megnevelni? (természetesen bántás nélkül)

Figyelt kérdés
Ismerek egy lovat amelyiket (mielőtt mostani gazdájához került) bántalmaztak.A mostani gazdája reggel kiköti egy karóhoz egy kis füves területen és csak este viszi be egy kis tákolmány alá.Én rengeteget látogatom Pannit(a lovat)és sikerűlt a bizalmába férkőznöm.A gond az, hogy ha megpróbálom arrébb vinni csak egy kicsit is a vezetőszárnál fogva, rögtön elkezd sunyítani, harapni.Persze ha a gazdája viszi be sosem ellenkezik hanem allig lehet visszafogni.
2015. máj. 3. 18:29
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
15%
A máséhoz nyúlni gyerekeknek sem szabad!
2015. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
73%

És szerinted egy gyerek ezt be is tartja? Gyerek. Az a dolga, hogy állandóan beverje a fejét és feszegesse a határokat. Képzeld, én is szöktem már át gyerekként a szomszéd bácsi lovaihoz, pedig tudtam, hogy szólni kéne előtte. Jól meg is ruházott édesanyám érte, és én is megraknám a kölkömet, ha ilyesmit művelne.


Nemhogy örülnél inkább, hogy a Kérdező olyan fiatal, aki képes felfogni, ha valamit nem ajánlanak neki, és így letesz a dologról, mert belátja, hogy hibázott. Vagy annyira unatkozol, hogy neked ez most nem számít, csak szapulhass már végre valakit, akár igazságtalanul is? Nincs jobb dolgod?

2015. máj. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
5%
Én gyerekkoromban sem loptam lovat. Valahogy eszembe sem jutott. Már ovis koromban is értettem, hogy mi az enyim és mi a tied. Most vagy én voltam wunderkinder, vagy a postoló meg ti vagytok debilek.
2015. máj. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
73%
Ok. :D Te már kész krimit írtál össze a fejedben, mi? A gonosz tizenéves, aki gyk-n kérdi meg, hogyan neveljen meg egy lovat, a célból, hogy aztán ellophassa. Édes Istenem! :D Jó. Most szereztél pár derűs pillanatot, köszönöm szépen. Azt hiszem, itt be is fejezem az eszmecserét :')
2015. máj. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!