Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Debrecenben vagy a környékén...

Debrecenben vagy a környékén hol lehet lovagolni, ami viszonylag jó árban van?

Figyelt kérdés
2015. máj. 8. 18:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Józsa legelejèn van egy tanya, ahol nagy8n nagyon jó lovak ès oktató van!
2015. máj. 8. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen,nem teljesen Józsa,hanem előtte a Harstein-kertben van a Tamàs tanya a Mókus utcàn.
2015. máj. 8. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az az!!!
2015. máj. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!Van a Szabad Lovak Sport Egyesülete,régen oda jártam,nem rossz,de ahova azóta járok,azt jobban ajánlom,bár az Mikepércsen van,kicsit messzebb.Mindegy is,itt egy ezressel drágább,viszont sokkal,de sokkal jobb az oktatás (szerintem).Itt 2500 Ft egy fél óra lovaglás,de én az 1.órámon itt kb. 8 új dolgot megtanultam,aminek segítségével,már sokkal jobb lovas vagyok és minden órán tanulok valami újat.Nagyon megéri,táborok is szoktak lenni.Az oktató nagyon kedves és barátságos,mint egy igazi barátnő. :) Ha érdekel,akkor privátban,videót is küldhetek neked a tanyáról. :D
2015. máj. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én is a Tamás tanyára járok és szeretem :D
2016. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!