Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyeregszappant akkor le kell...

Nyeregszappant akkor le kell utána törölni, vagy nem?

Figyelt kérdés
Van, ahol azt olvastam, a nyeregszappant le kell törölni a nyeregröl, van ahol azt mondják csak be kell dörzsölni és kész, utána jöhet a bőrzsír. Most akkor melyik?
2015. máj. 9. 11:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Én nem használok, de úgy gondolom, hogy le, ahogy a szappant/tusfürdőt/akármit is lemossa magáról az ember és utána nyomja a bőrápolót. Nyeregnél sztem ugyan ez, mert a szappan tisztít, a bőrzsír pedig ápol.
2015. máj. 9. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
23%

Szia!

Beissza a bőr, csak szárazra kell törölni

2015. máj. 9. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A nyeregszappant le kell, mivel a koszt akarod róla leszedni. Ha letörölted, utána jöhet a bőrzsír vagy olaj, na azt már rajta hagyod, nyilván.
2015. máj. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
le kell törölni! én úgy szoktam, hogy egy nedves rongyot beszappanozok, azzal átdörzsölöm a nyerget, néha öblítek és újraszappanzok és a végén tiszta vizes ronggyal újra áttakarítom az egészet, hogy leszedjem a szappant, aztán jöhet a zsír/olaj.
2015. máj. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Le kell törölni, mert arra való, hogy leszedje a szennyeződést. Utána jöhet az olaj, azt nem kell letörölni.
2015. máj. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!