Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 20 éves a lovam. Hogyan...

20 éves a lovam. Hogyan tehetném fényesebbé a szőrét?

Figyelt kérdés

20 éves,szürke (fehér szőrű) lovam van,nagyon szeretem,gyönyörű,de a szőre inkább bolyhos-pihés, alkalmanként "drótosabb",de nem fényes.Az állatorvos aztmondja, kitünő egészségi állapota van,ami igaz.Azt szeretném kérdezni,hogy van-e esetleg olyan kezelés (bármi!) amitől ragyogóvá tehetem a szőrét? :) köszönöm a válaszokat.Néhány képet találtok róla lentebb (amúgy ezek inkább nyári képek,amikor minden nap mosdattam,és tényleg szép a szőre,de szeretném ha mégfényesebb lenne/lehetne:Dha lehet,köszi,ha segítetek..)


[link]


[link]


[link]


2010. febr. 23. 21:32
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
49%
Én nem tudom, nem értek hozzá, de isten éltesse a lovat, nagyon szép:):)
2010. febr. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%

Nagyon szép ló! Irigyellek érte!

Nekem sajnos nincs, de sok helyen olvastam, hogy a lovak szőrét kefélni szokták, hogy fényes legyen. Nem lehet, hogy az segítene? (persze gondolom, nagyon időigényes)

2010. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
14%

Ez a ló sovány.


Egyébként lehet kapni "szőrfényt", de ha kapna megfelelő táplálékot attól is fényesedne a szőr

2010. febr. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

cöhhh..sovány XD az állatorvos még azt mondta hogy még sok is a hasa XD hol látsz te bordát,gerincet,csipőcsontot? akkor dirigálj..

jah, és kefélgetni természetesen szoktam,sokszor ápolom :)

és köszönőm a DÍCSÉRŐ szavakat :)

2010. febr. 23. 21:45
 5/27 anonim ***** válasza:
24%
ja. a hasa tényleg sok
2010. febr. 23. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
igen,de ő alapból ilyen. lipicai-kisbéri. nézzetek a neten lipicai pacikat, egyik sem a "karcsúságáról" híres. mindezek ellenére nem kövér. na mindegy én még mindig a szőrnél járok, de tőlem a hasát is kibeszélhetjük:P pl. én imádom hogy nagy a hasa, mert nagyon kényelmes :):)
2010. febr. 23. 21:54
 7/27 anonim ***** válasza:
0%
polírozgasd
2010. febr. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

Előrebocsájtom, nem értek a lovakhoz, de nem tudom megállni, hogy dicsérjem. Pocakos vagy sem (fogalmam sincs, hogyan kellene kinéznie :=) ), szerintem gyönyörű!

Vigyázz rá és ha a doki szerint makkegészséges, ne bánd, ha nem csillog a szőre, szeresd "csak" ilyennek!

2010. febr. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

olajat kell adni az étrendjéhez persze nem akár milyet!itt egy cikk ebből tájékozódhatsz:

[link]

2010. febr. 23. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
Ha bőrdarabbal "simogatod",akkor az fényesíti a szőrét:)
2010. febr. 24. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!