Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit érthetett azalatt az...

Mit érthetett azalatt az edzőm, hogy ne zsebből lovagoljak?

Figyelt kérdés
2015. máj. 21. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
zsebpénz?
2015. máj. 21. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Nem hiszem mert ezt mikozben lovagoltam akozben mondta, mert rosszul csinaltam.

Várom a válaszokat

2015. máj. 21. 19:35
 3/8 anonim ***** válasza:
akkor nem tudom, sosem hallottam még ezt a kifejezést o.O legközelebb esetleg kérdezd meg tőle.
2015. máj. 21. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, én se hallottam még ezt a kifejezést.
2015. máj. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Gondolom a kezedet nem a marja felett tartottad, hanem a csípődnél, a 'zsebednél'.
2015. máj. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
jókérdés.. vannak egyébként olyan csoda edzők akik olyan szavakkal dobálóznak hasra ütés szerűen h ők maguk sem értik mit jelent.
2015. máj. 22. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 tündikee** válasza:
Gondolom a kezed nem úgy állt mint ahogy kellett volna nem a marja-nyaka felett hanem lehet hátracsúszott és a zsebeidnél voltak ezért mondta, nekem ekkor szokta mondani az edzőm, de ilyenkor kicsit mosolyodj el vagy egy kicsit nevethetsz is!
2015. máj. 23. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
68%
Az edződ ezt arra értette, hogy ne rutinból, megszokásból lovagolj. Ló és lovas közt minden egyes alkalommal újra és újra meg kell teremtődnie a tökéltes harmóniának, és ez "zsebből", azaz rutinból, szétszórt oda-nem-figyelő állapotban nem történik meg. A ló intelligenciája, érzékenysége semmihez sem fogható, tehát azonnal megérzi, ha nem teljes valóddal rá figyelsz - az odafigyelés, harmónia csak akkor lesz kölcsönös köztetek (és akkor "automatikusan" jól fogsz lovagolni), ha megtiszteled a lovadat és magát a lovaglást is a teljes odaadásoddal, odafigyeléseddel. Akkor a ló is örömmel adja át magát Neked és a lovaglásnak.
2015. máj. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!