Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Télen mibe lovagoljak?

Télen mibe lovagoljak?

Figyelt kérdés
Sziasztok!Lovagolok.És most nem állunk olyan jól hogy tudjunk venni lovaglgó csizmát vagy nadrágot.Most csak 1 sima fekete cicagatya van és egy BK. sportcápó ami most teljesen megfelel.4-szer voltam és már a vágtát fogjuk venni.Jön a tél is és nem tudom hogy mit kellenne tenni.Mibe lovagoljak télen?Vagy amikor rossz idő van?

2014. aug. 25. 09:27
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
Én egy harisnyát szoktam felvenni, és arra egy sínadrágot (turiban vettem asszem 500 ft-ért). Decathlonos bélelt gumicsizma 2 zoknival pedig melegen tartja a lábam annyi időre, míg lovagolok :P
2014. aug. 25. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
ott van fedeles rész is.És kb. mennyibe kerül egy lovagló csizma?Az a gumicsizma féle
2014. aug. 25. 10:11
 3/25 anonim válasza:
Az ázsia centerben is van és ott olcsóbb és ugyan az :)
2014. aug. 25. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
Nekem is overál nadrágom van bár szerintem nem baj ha picit nagy vagy bő mert jobban tudsz benne mozogni. Nekem volt Thermo csizmám jól meg szivtam mivel beázott a hótol.... Szall kb 5éve nincs. Vettem a Deichmanba egy olcsóbb kategóriás jó vastag talpú bakkancsot ami jól tartja a bokám ilyen sárgás-barnás szinű nekem tökéletes! Egy jó tipp nekem nagyon jól bevált! Felveszek egy zoknit majd a zoknira egy egy szatyrot( azt a kisebbet ami átlátszó de füle is van ) és még erre egy hosszú szárú zoknit :) Vagy a szatyor helyett állitólag az ujság papir is jó még azt nem próbáltam. De pl nekem ha sok zoknit veszek akkor is elfagy a lábam :( De igy ha 2 zokni plusz egy szatyor akkor nem, mert a hő a szatyorba marad :) Egy próbát megér!. Illetve most 2ezer ftért tudtam venni egy másféle thermo csizmát remélem ez befog válni .
2014. aug. 25. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Köszi.Majd kipróbálom.Az a BK cipő is jól tartja a bokám de sajnos már kellene a lovagló csizma valami olcsóbb szerű.a sima fekete gumicsizma az nem jó?És nem kint lennénk hanem bent de akkor is...na tudjátok..CSak most rengetek mindent ki kell fizteni mert kezdődik a suli.és tényleg olyan cipővel nem lehet elindítani a lovat aminek nincs úgymond egy kis sarka??
2014. aug. 25. 12:31
 6/25 KGabi0000 ***** válasza:
A gumicsizma alapból hideg,én 2 meleg zoknit szoktam felvenni,eléggé kényelmetlen,de melegen tart és Decathlonos thermokesztyűt,a gatyám alá harisnyát,de én a hejedben 2 cicanacit és harisnyát is vennék.
2014. aug. 25. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Értem.De persze vettem volna fel vagy 3 zoknit a csizma alá.De az jó.Vagyis az orra nem baj?És egy sima kabát jó?Vagy a kéznek szabadnak kell lenni?Vagy kell olyan mellény olyan lovagló mellény?Nem hideg az?Léccy mindent írjatok már le!!!
2014. aug. 25. 12:50
 8/25 A kérdező kommentje:
Ja.És Budapestre nem tudok elmenni meg plázába nem vásárolhatok.A Decathlonos cuccok milyenek?A csizma milyen ott?
2014. aug. 25. 12:51
 9/25 A kérdező kommentje:

Jaj elrtam


Deichmanos cuccok

2014. aug. 25. 12:52
 10/25 A kérdező kommentje:
Vagy na..tudjátok melyik boltra gondolok ?!
2014. aug. 25. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!