Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jár valaki a Kisfedeles...

Jár valaki a Kisfedeles lovardába? Milyenek az edzések?

Figyelt kérdés
Melyik oktatóhoz jársz?

2015. máj. 27. 15:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Anikóhoz járok,szerintem ő a legjobb :)

Minden edzés előtt és után neked kell a lovat lepucolni,nyergelni,így megtanulod a lóval valo bánásmódot.De karolina is kedves,de ő lazább

2015. máj. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szuper! Köszönöm! mindenképp felkeresem!
2015. jún. 8. 14:34
 3/4 s.katus23 válasza:
100%
Szia! Mindenképpen ajánlom Neked .Én Karolinához járok , nagyon jó barátom de mikor munka van akkor nincs mese ! A társaság jobb nem is lehetne szerntem . Eredmenyesen versenyzunk ,táborozunk , terepre járunk . Karolina szokott szervezni lovas túrákat felnötteknek ,gyerekeknek ,kezdőknek ,haladóknak.Több felnőtt ,apuka, anyuka de még nagypapa is lovagol nálunk . Ha van saját lovad ,ha nincs ,ha kezdő vagy ,ha haladó én mindnképp ajánlom, Lovaink MEGBÍZHATÓAK és garantáltan megtanítanak mindenre . Bármelyik edzőhöz jársz imádni fogod . :)
2016. júl. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Karolina elérhetőségét megtudjátok adni? Még mindig a kisfedelesnél van?
2016. nov. 3. 14:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!