Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Megéri e lovagló felszerelést...

Megéri e lovagló felszerelést vennem?

Figyelt kérdés
Azon gondolkozom hogy vásároljak e lovagló felszerelést(csizma,nadrág,kesztyű,kobak).Mostanában nem voltam lovagolni de kb 1 éve kezdtem.És mivel itt a nyár majd elég sokat fogok járni.Eddig nem volt lovagló felszerelésem,mert mindent biztosított a lovarda(kicsit koszos,használt de használható felszerelés).De már máshova is mennék lovagolni de ott már nem tudnának mindent biztosítani.Nem tudom megéri e lovagló felszerelést beszereznem.(viszonylag olcsón 20 000ft-ért találtam teljes felszerelést:kobak,nadrág,kesztyű,csizma)

2015. jún. 5. 22:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Ha nem jó a méret gond nélkül kicserélik. Nekem 38-as lábam van és jó onnan a 38-as cipő.
2015. jún. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

Minőségi csizmát (pl. Böröcz), már 15 ezren alul tudsz venni használtan...lábszárvédőt, cipőt még olcsóbban is.

Kasztyűt soha nem használok, jó kobakot szintén 10-12 ezerért ki lehet fogni, újszerű állapotban.

Nem tudom, hogy amit így szettben árulnak, abból vajon minden jó rád? Mert a lábméret, nadrágméret, kézméret, fejméret azért elég ritkán azonos két, még hasonló alkatú személy esetében sem.

2015. jún. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:

A cuccokat amiket vásárolni fogok külön néztem,méret szerint válogatva.(mérettáblázat segítségével)

Csak mindent a Decathlonról szeretnék rendelni :)

2015. jún. 7. 15:16
 24/27 anonim ***** válasza:
Jaa, hogy ezek új cuccok? Ennyiért?? (Miért jó az?)
2015. jún. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Igen újak,és elég olcsók is
2015. jún. 7. 21:37
 26/27 anonim ***** válasza:
Pont azért. Adott összegből sokkal minőségibb cuccokat kapsz éppen használtan, mert pl. a csizmára kíváncsi lennék, újonnan hogy fér bele a 20 ezres keretbe a többi cucc mellé.
2015. jún. 8. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

A Decathlonos lovas felszerelések, teljesen megfelelőek hobbi célra... Persze aki verseny szinten lovagol, megveszi majd a 30 ezres csizmát, de aki hobbi szinten, heti pár alkalommal, minek?

Ezt a terhelést tökéletesen bírják a Decathlonos cuccok is.

2016. jan. 19. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!