Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovat ajánlotok első...

Milyen lovat ajánlotok első lónak?

Figyelt kérdés
19 éves lány vagyok 60 kiló es az elso lovamat veszem majd hamarosan . Azt mar tudom hogy herélt vagy kanca lesz . De kiscsikót is annyira szívesen vennék .. Persze tudom hogy az be kell lovagolni de van egy szuper edzőm aki tudna segíteni . Szóval a kérdés hogy milyet ajánlotok ?
2015. jún. 10. 21:27
1 2 3
 1/25 A kérdező kommentje:
Ja es nem szeretnék magas lovat . 140-155 cm körülire gondoltam
2015. jún. 10. 21:27
 2/25 A kérdező kommentje:
Es korban melyik a legjobb választás ?
2015. jún. 10. 21:29
 3/25 A kérdező kommentje:
6 éve lovagolok
2015. jún. 10. 21:31
 4/25 anonim ***** válasza:
Az egy dolog h első lovad lesz,de a lényeg mégis az mióta és milyen szinten lovagolsz. csikó az külön gond, azzal plusz költségek is lehetnek és tényleg macerás h csak hozzáértő szakember is kell hozzá aki belovagolja normálisan. A másik tényező h milyen célra kéne. Fajtákkal nem érdemes dobálózni, egyrészt azért sem mert fajtán belül is vannak jobb vagy rosszabb egyedek,ez egyedfüggő,másrészt meg pénz kérdése is. nem mindegy h egy alapképzésű félvérre futja vagy írni,olvasni tudó Oldenburgira vagy Hannoverire. Ezeket neked kell tudnod.
2015. jún. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
6 éve lovagolok es hobbi ra kene . Amugy a keret 500.000 . Es tudom hogy az egyedet kell nézni . Akkor inkabb így mondom hogy nem szeretnek semmiképpen magas lovat es 140-155 cm között bármilyen jöhet :)
2015. jún. 10. 21:39
 6/25 A kérdező kommentje:
Es hogy ebbe a meretbe milyen lovak tartoznak ? Gondolom inkabb a kislovak .
2015. jún. 10. 21:40
 7/25 anonim ***** válasza:
Bármilyen nyugis lovat bevállalhatsz ami nem visz el terepen. Ki kell próbálni többet azok közül, ami tetszik. Az edződ meg gondolom úgyis segít, ellenőrzi az egészségi állapotát, és lebeszél, ha cuki kiscsikót akarsz venni.
2015. jún. 10. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Ha csikót veszel, bele kell nyugodnod, hogy 3-4 évig biztos nem fogsz a hátára ülni, feltéve persze, hogy jól szeretnéd belovagoltatni a jószágodat. És ezen felül a nevelésében is sok mindent el lehet rontani. Szerintem maradj a rendes lónál.

Hobbira, ebben a méretben egyébként én először a huculok vagy a shagyak között néznék körül. Kicsik, jófejek, strapabírók, a terepen igazi megbízható társak.

(És mindjárt kupán nyomom a MAGYAR helyesírás ellenőrzőt a chrome-nál... mi az, hogy nem ismeri a Hucul és a Shagya kifejezést?? Szégyen!)

2015. jún. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
A shagya amugy félig arab igaz ? Es az arab lovak általában temperamentumosak nem ?
2015. jún. 10. 23:21
 10/25 A kérdező kommentje:
Huculon gondolkodtam
2015. jún. 10. 23:22
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!