Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Kiröhögtek mikor leestem a...

Kiröhögtek mikor leestem a lóról. Azóta félek visszamenni?

Figyelt kérdés

4 évvel ezelőtt fejeztem be a lovaglást egy lovasbaleset miatt (eltört a lábam). Pár hete kezdtem elölről, és hála a nagynénémnek és a lovának, újra megszerettem a lovakat, és úgy is éreztem, már nem félek tőlük. Viszont 1 hete, mikor az oktató azt mondta próbáljuk meg a vágtát, alig hogy elindította a lovat az bakolt egyet és én olyan szerencsétlenül estem, hogy a ló alá kerültem egy pillanatra. Az volt a mázlim, hogy nem lépett rám. Nagyon megijedtem. Erre a karám szélén álldogáló 4-5 "bennfentes" lány elkezdett rajtam hangosan nevetni. Ha ez nem lett volna elég, még az oktató is röhögni kezdett és azt mondta, hogy inkább fejezzük be a mai órát. Én legszívesebben sírtam volna, és egyszerűen nagyon cikinek éreztem a helyzetet. A lovardába kijárok, a nagynéném lovához, mert szeretem azt a pacit, de lóra ülni megint félek, rettegek attól, hogy esetleg újra valami komolyabb baleset ér, és attól is, hogy megint kiröhögnek... Legszívesebben másik lovardába mennék, de ez az egyetlen, környékünkről rendesen megközelíthető hely.


16/L


2015. jún. 24. 16:28
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Ha öt éve lovagol, akkor már bőven van annyi tapasztalata, hogy az alapokat átadja neked :)
2015. jún. 24. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Gratulálok ,sikerült kifogjál egy helyet ahova lovarda jelző van ragasztva . Valójában meg csak azért van fenttartva h a sok tehetségtelen lovardaringyó odahordja a tolvaj apja pénzért és cserébe mindennap behazudják a fülükbe h tehetségesek vagytok ,hízzon az egotok . Ha nem megoldott h máshova elmenj ne erőltesd a dolgot,ilyen trágya helyre semmi esetre se tedd be a lábad.
2015. jún. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Nekem 1-2 hónap után múlt el a félelmem anno egy esésem után, igaz, én akkor azonnal visszaültem, és ez sokat segített.

Az, hogy kiröhögnek, sajnos tényleg szär, nálam is röhögött mindenki anno, bár nem esésen, hanem azon, hogy ügető lovat vettem, és kezdetben egyáltalán nem tudott vágtázni. Nos, azóta sincs különösebben barátom a lovardából, alig várom, hogy jövőre elhúzhassak innen. A legjobb, ha nem foglalkozol az ilyen kis szärháziakkal, igazából annyiról van szó, hogy vészesen kisebbségi komplexusuk van, és azzal, hogy te leestél, végre találtak valakit, akinél többnek érezhetik magukat. Szánalmas az olyan ember, aki önmaga értékét mások kárában találja csak meg.

2015. jún. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne félj. Azok hülyék voltak. Ha igazi lovasok lennének tudnák, hogy akárkivel megtörténhet. Ès, hogy lóról esni nem szégyen hanem kaland. Az oktatótól tényleg nem volt szép, hogy kinevetett amikor nem rég kezdted. Bár az én oktatóm is ki szokott amikor leesek, de akkor én kezdem a röhögést és ő nevet együtt velem :D. Ne add fel és ne foglalkozz velük. Ja és még calami: Addig nem lovas a lovas míg nem esik le :)
2015. jún. 26. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!