Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Ennek a lószínnek mi a neve?

Ennek a lószínnek mi a neve?

Figyelt kérdés

A ló rövid szőrei aranysárgák,vagy nem tudom pontosan,hogy milyen sárga,de az olyan csillogó sárgára gondolok ami nem is túl sötét, és nem is túl világos.A farka és a sörény pedig világosabb, szőke,lenszőke színű.

A fej pedig hóka és a lábai harisnyásak.

Tudnátok ilyen lóról képet mutatni?És pontosan mi is a neve ennek a színváltozatnak?


2015. júl. 2. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:

Palomino?


[link]

2015. júl. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kendersörényű sárga.

[link]


[link]

2015. júl. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha harisnyája van, akkor kesely is? Vagy hogy van ez?
2015. júl. 2. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Platypus ***** válasza:

[link]


Erre gondolsz? A csillogó sárgáról nekem ez ugrik be. A színt aranynak hívják az akhal-teke fajtában, egyébként palomino vagy izabella fakó, a csillogás meg a fajta jellegzetessége. A fehér jegyeket külön szokták megemlíteni.

2015. júl. 3. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Elnézést,hogy ilyen hülyén írtam le csak láttam egy lovat a az úton és így nézett ki,ahogy leírtam.A szőre pedig szerintem azért csillogott ,mert szépen le volt kefélve,nem úgy mint az utolsó válaszoló által küldött képen lévő lóé.

egyébként szerintem kendersörényű sárga volt.

2015. júl. 4. 20:15
 6/8 A kérdező kommentje:
És azt még hagy kérdezzem már meg ,hogy mi a különbség a palomino,az izabellafakó és a kendersörényű sárga között?Holott lényegében a kendersörényű sárga lehet egész világos és nagyon sötét is,nem de?
2015. júl. 4. 20:46
 7/8 Platypus ***** válasza:
Máshogyan öröklődik. Két kendersörényű sárga utódja mindig sárga lesz. Ezzel szemben két palominónak születhet palomino, sárga és cremello utódja is.
2015. júl. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Palomino

Kép: [link]

2016. márc. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!