Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Jó lovastáborok? Egyáltalán...

Jó lovastáborok? Egyáltalán léteznek ilyen lovastáborok? (lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok! 16/L vagyok. :)


Már évek óta szeretnék elmenni valami normális lovastáborba, de eddig akárhol voltam, valahogy egyik sem volt túl jó... Valahol félvad lovak voltak, máshol csak kettőre engedtek felülni és azokra is csak vezetőszáron...

Gondolom a pacifanok olvastak már ilyen gyerekregényeket, amik lovastáborról szólnak, én valami hasonlót szeretnék találni:

Nagy terület, normális szállás (lehetőleg egy épületben, de sátorban meg jurtában), sok (és lehetőleg nyugodt, legalábbis nem teljesen kezelhetetlen) paci. Ami haladó lovasoknak van, lehet szabadon menni a lovaspályán, és nem csak oktatnak, hanem kivisznek terepre, lovas feladatok, stb. Leginkább egy olyat tábort néznék meg, ahol többen vagyunk, és egész hétre kiválaszhatunk/kiutalnak nekünk egy lovat tudás alapján, akinek takarítanunk kell a boxát (tehát nem kihasználják hogy ottvagyunk és kitakarrítatják velünk az egész hatalmas istállót, ahol nem is azok a lovak laknak, akiken mi lovagolunk), pucolni a pacit, és ugye őt használni egész végig.


Vannak ilyen táborok, valaki volt már?

Ár egyáltalán nem számít. :)



2015. júl. 3. 15:50
 1/8 A kérdező kommentje:
*lehetőleg épületben, NEM sátorban meg jurtában
2015. júl. 3. 15:52
 2/8 anonim ***** válasza:

Attól is függ, hogy hol laksz?!


Szerintem teljesen ilyen nincs

Legalábbis én meg olyanról nem hallottam, hogy kapsz 1 lovat egész hétre ( mármint ahogy te írtad :D )


Mert lehet, hogy nincs 10-15 olyan ló, amelyiken bármilyen lovas lovagolhatna

Es ha vannak kisebbek ( 10-12 évesek , na én rajuk nem biznek egy lovat, ez 15-16 évesen persze teljesen mas, de gondolom erted :D

Es akkor az nem ér, hogy valaki "kap" egy lovat es valaki meg nem)

2015. júl. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A Zablakertben voltam táborozni úgy nyolc éve. A szállás nem volt normális (lakókocsik), de volt ellovagolunk a bányatóhoz fürödni meg ilyesmi. De az fölnőtt tábor volt, és rég volt, azóta már lehet, hogy minden megváltozott. (Egy időben eladó volt a lovarda.)
2015. júl. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Baranta ráró tábor. De lehet tagsági szükséges.
2015. júl. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szia, Bodor Major. :) Nem ott lovagolok már 1 éve, csak táborozni járok vissza mert szeretem. :) Nem tudom hány csillagos panzióba vagyunk (tök jó már 2 éve minden évszakban megyek táborozni de nem tudom xD), és mivel a hely a turizmusra épült, ezért minden eléggé puccos, de lovas. :D Több hektáros a lovarda. A lovak egy hatalmas erdős, legelőn vannak, a legjobb amikor 40 fokban a hatalmas legelőn a fák között keressük a lovunkat, akit ki akarunk hozni. :D Magadnak ápolsz, szerszámozol lovat. :) Ha érdekel írj rám privátban, mesélek szívesen, mert megfelel az elvárásaidnak, sőt, még talán jobb is. ^-^ Bentlakással 42.000
2015. júl. 6. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Első! Mi az h kicsik a 10-12 évesek??? Lehet h 16 éveshez képest igen, de képzeld! Van egy 11 éves ismerősöm, aki ugrat, versenyzik és nagyon ért a lovakhoz! Simán rábíznék egy lovat! :(



Amúgy kérdző:

Nem hiszem h ilyen tábort (pontttt ilyet) találsz, de tudok egy nagyon takaros jó kis lovardát! Tényőn!

2015. júl. 6. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

1. Vagyok


Én sem minden 10-12 eves emberre értettem, csak volt, amikor abban a táborban, ahol voltam kb 6 eves szintjén voltak az ennyi idős gyerekek :D

Volt olyan, akit ha kap egy lovat is táborban simán rálép a lo, mert annyira szeleburdi meg :D

Nálunk is volt a táborban, akire én is biznek lovat, pedig O is kb ennyi idős volt :)

Es én rajuk gondoltam :)


Az mas kerdes, hogy valaki érettebb a koránal es nem vihoraszik es tud komoly lenni :)

Es figyelni is tud :)

2015. júl. 6. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
El dobogó lovasiskola
2021. aug. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!