Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen vitamint, kenőcsöt...

*F* kérdése:

Milyen vitamint, kenőcsöt ajánlanátok lovam lábára?

Figyelt kérdés
Van egy lovam 6 éves és előző tulajainál rengeteg megterhelő mezőgazdasági munkát végzett. Nálam nem végez ilyen jellegű minkát csak lovagolva van meg fogathajtó versenyekre járunk vele.A hátsó lábai meg lettek húzatva (boronát húzott, sárban nehéz lovaskocsit stb.) előző tulajainál. Nem fáj neki ebben biztos vagyok de 5-10 perc kell neki lovagláskor és fogatban is h bemelegedjen addig biccent a hátuljára. Karámban ugrál igazából semmi baja csak szeretnék valahogy segíteni esetleg vitaminnal neki h továbbra se sántuljon le a meghúzatás miatt :)
2015. júl. 9. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezügyben egy állatorvossal lenne célszerű konzultláni, aki ért a lovakhoz is, és akkor takarmányozásban tud segíteni. Lehet kapni ízületvédőket, azt is keverhetsz az abrakba, de az alapos bemelegítés továbbra is ajánlott.
2015. júl. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :) megpróbálok állatorvossal beszélni :)
2015. júl. 10. 18:11
 3/4 anonim ***** válasza:
Én is valami ízületvédő cuccot mondanék, sok tényleg jó cucc van. E mellé kérj egy vérképet róla, mert akkor látod, hogy miből van esetleg hiánya, és célzottan olyan terméket tudsz neki venni, amire épp szüksége van.
2015. júl. 10. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2015. júl. 11. 13:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!