Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szeretnek lovas iskolaba...

Szeretnek lovas iskolaba menni hol vannak jobb lovas sulik?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szeretem a lovakat,es mindjart ballagok nyolcadikbol es mar kis korom ota lovas suliba szeretnek menni tudnatok mondani jo helyeket ahol ha nagy leszek akkor sok penzt tudnak keresni

elore is koszi



2015. júl. 22. 14:43
 1/4 Jani199400 válasza:

Szia!

Mezőhegyesen, van lovász szak a Harruckern suliba.

2015. júl. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lovas szakmából nem fogsz tudn sokat keresni. Főleg nem magyaorszagon persze attól meg meg lehet élni belole de gazdag nem leszel. Plusz pl ha ló tenyésztő szeretnel lenni akk egy kezdő tőke is kell.
2015. júl. 22. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én is így voltam, de változtattam. Imádom a lovakat de nem a lovas ágon tanulok tovább hanem elmegyek gimibe aztán még nem tudom hová, ahol majd tényleg jól lehet keresni és munkám mellett tartok lovat.


Neked is ezt javaslom

2015. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mezőhegyes.


De a - csatlakozva az előttem szólókhoz - a lovas szakmából itthon nem igazán lehet megélni, vagy csak nagyon művészien.


Lovasoktatásból jöhet be valamennyi pénz, de csak akkor, ha mellette bértartással is foglalkozol.... viszont ez már területi - pénzügyi adottságok kérdése is.


Sok sikert!

2017. jan. 31. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!