Kezdőoldal » Állatok » Lovak » 11 éves nyers ló?

11 éves nyers ló?

Figyelt kérdés

Kinéztem egy lovat... csak kicsit furcsállom... 11 éves és nyers. Ez nem fura? Érdemes megvenni egy ilyen lovat?


[link]


2015. júl. 31. 17:11
 1/5 anonim ***** válasza:
40%

Első gondolatom az volt, hogy vegyél mellé egy grillt is.

Tudom, szar poén.

Én is furcsálom egyébként.

2015. júl. 31. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
De, nagyon fura. A mi vidékünkön már 4 évesen is lovagolható egy ló, mert már be van lovagolva.
2015. júl. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Falun viszonylag sok ilyen van. Valószínűleg eddig fedezgetni jártak vele a szomszéd kancákhoz meg a sajátjukhoz, de belovagolni nem volt meg a tudásuk vagy nem is nagyon akarták, belovagló embert meg drágálták, így hát eddig csak csinálta a semmit a legelőn. Szerintem egy belovagolt lóval jobban járnál, de ha elviszed az edződ, meg egy állatorvost és azt mondják minden rendben van vele akkor a te szíved joga hogy megveszed-e.
2015. júl. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az ilyet kerülni kell. Sporteredményei sincsenek ami alapján legalább tisztességes fed árral fedezhetne. Egy 11 éves nyers csődör nem jó választás
2015. júl. 31. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én nem vennemmeg. De te tudod.
2015. aug. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!