Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen erős villanypásztort...

Milyen erős villanypásztort ajánlotok cirka 150 méteres távolságra?

Figyelt kérdés

Össz-vissz cirka 100-150 m kerületű, egyébként is kerítéssel bekerített területet szeretnék egy sor villanypásztorral megerősíteni (hogy a szomszéd bácsi fái miatt ne kelljen aggódni pl). Találtam több olcsó készüléket, de nem tudom, hogy milyen erősségű lenne alkalmas. A lovam egy kis telivér, nem egy 700 kilós benga állat. Láttam, hogy vannak kutyáknak készültek is, amelyeket haszonállatokhoz is ajánlanak. A technikai paramétereket illetően ha kijövő feszültség 4500-5500 V, az elég lehet? Ismeri a lovam a pásztort.

Ha a hatótávolság x méter, akkor az egy sorra vonatkozik, tehát két sorra feleződik?


Nagyon köszönöm a válaszokat!



2015. aug. 15. 11:19
 1/1 anonim válasza:
5000V- os feszültség nagyon kevés , érdemes minél nagyobb teljesitményű villanypásztort venni 20kV-osat,és vastag vezetéket, ha megugrik ne tépje szét. Nem 15-20kV-osak vannak.
2015. szept. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!