Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Hányszor járjak lovagolni 1...

Hányszor járjak lovagolni 1 héten ha versenyezni szeretnék? Ti hányszor lovagoltok egy héten?

Figyelt kérdés

Szeretnék elkezdeni sűrűbben járni lovagolni, mert versenyezni szeretnék. Hányszor menjek 1 héten?

Ti hányszor jártok ki?

Mennyi idő volt amíg felkészültetek a REV-re (úgy értem jártatok lovagolni es aztan eldontottetek hogy szeretnetek versenyezni es el kezdtetek pl. heti 3szor jarni es fel ev mulva letettetek szóval ilyesmi sztorira infóra gondoltam)?

Nagyon köszi a választ előre (bocsi a hibakert, fogalmazasert...teló). :)



2015. aug. 24. 12:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én amikor elkezdtem lovagolni akkor heti 3x jártam, kb. 2 hónap után heti 4-5x utána kaptam saját lovat. Így, hogy saját lovam van 7 napból 6-ot lovagolok, amiből 2-3x edző segítségével, 9 éve így csinálom. Ezzel a gyakorisággal az első lóra ülésemtől számítva 1,5 év volt amikor elmentem rev-re és elkezdtem versenyezni.
2015. aug. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ. Hát saját lovam nincs. Most heti 1szer jarok voltam mar terepen de aztan volt egy kis kihagyasom ugyhogy most gyakorolok. Heti 3mal tudok versenyezni?

Jöhetnek még válaszok.

2015. aug. 24. 17:42
 3/7 anonim ***** válasza:

Hat nem tudom mennyi idős vagy de ha meg fiatalkoru szerintem kezd poniklubos/gyep oszes versennyekel, a régi lovardamban ehez heti 2x kellett jarni.

Attol fugg milyen szinten vagy es milyen gyorsan akarod elérni a Rév szintet, na meg a pénz

2015. aug. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Minél többször, annál jobb. Ezt nem mi döntjük el, hanem a pénztárcád. Mi az az összeg, amit nem sajnálsz erre? Ebből hány alkalom jön ki hetente? Na, pont annyiszor menj.
2015. aug. 25. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Igen három alkalommal tudsz versenyezni. Valaki írta a pony clubbos versenyeket, ha még nem töltötted be a 21. évedet, akkor mindenképp pony clubban kezdj el versenyezni, legalább addig amíg megnem tanulod milyen versenyezni. Utána elmehetsz rev-re és mehetsz hivatalos versenyekre is.
2015. aug. 25. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én westernben versenyzek, tavaly nem rev-es versenyekre jártam, akkor heti 3-4szer lovagoltam. Idén 5-6szor is tudtam menni és tavasszal eldöntöttük az edzőmmel a Rev-et és egy hónap alatt fel is tudtam rá készülni.
2015. aug. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 6x járok egy héten a lovamhoz díjugratásban versenyzünk. Volt egy kis malőr a REV előtt , mert lesántult , keresnünk kellett más lovat blablabla , de végül meggyógyult és mehettem vele a REVre.Én úgy igazán 5 hónapot készültem , de akkor 1 éve ugrattam mikor REVre mentem.
2015. szept. 24. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!