Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen pónit ajánlanátok?

Milyen pónit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Pónit veszek majd valamikor és ötleteket gyűjtök,fajtákat,pl falabella vagy shetlandi mert azok picik,tehát valami pici lovat keresek,előre köci

2015. aug. 27. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia.Attól függ mire szeretnéd használni!Versenyezni (milyen ágban) vagy csak hobbi lónak.Addig fajtát sajnos nem nagyon lehet írni.A túl kicsi lovat idővel kinövöd és nem fogod tudni már lovagolni.Hány éves vagy?Hány kiló?A falabella szerintem nem bírna el..
2015. aug. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szia nem ülném,nem versenyezne,hobbiló tanítgatni kis társnak tök3letes egy pici póni,tanítgatni "sétálni" ilyesmi tehat hobbo
2015. aug. 29. 02:38
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi tabletről írok hajnalban nem aludtam még és chatelek lassam 4 óráa görcsöl a kezem is xd
2015. aug. 29. 02:45
 4/5 anonim ***** válasza:
Értem. Akkor szerintem egy shetlandi tökéletes lenne vagy esetleg a welsh póni B változatát tudnám ajánlani..az sem magas.Nézz utánuk a neten vagy könyvekben!Én a falabellát azért nem ajánlanám, mert nagyon picike és nehogy le legyen terhelve mégis valamivel..ez nem ellened szól!A másik meg,hogy elég drágák és ritkaság találni eladót,ami jó állapotban van.Remélem azért tudtam segíteni!Sok sikert a lóvásárláshoz!
2015. aug. 29. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne fajtában gondolkodj. Egyrészt mert ritka, drága a tisztavérű, akármilyen fajtájú póni, főleg, hogy neked nagyon apró kellene, szóval majd ha aktuális lesz, akkor rászánsz némi időt és keresel majd olyan külleműt, neműt, temperamentumút, amilyen tetszik, akkor is, ha nem tartozik fajtába (lényeg, hogy papírja azért legyen, mert ha megcsináltatod, kifizeted mégegyszer a pónit...).
2015. aug. 29. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!