Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Sok penztkernek a gondozasert?

Sok penztkernek a gondozasert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van a falunkba egy gazda akinek van ket lova felnott es nincs sok szabadideje a lovakkal foglalkozni es hogyha megengedne hogy en es a tesom gondozuk a lovait (mivel nagyon kell a penz lovas felszerelesre)iskola mellett

Ezeket csinalnank

Napi 2x kilovaglas a lovakal

Napi 3x ettetni

Napi 1x kialmozni

Napi 1-2x lecsutakolni

Ezert sok lenne 5000 ft elkellni naponta?vagy keves?

A valaszt elore is koszi



2015. aug. 29. 20:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ha össze is jön az első fizetésed nyelvtan tankönyvre költsd.

Gondolom a gazdának megvannak a neki megfelelő felszerelései. Akkor nektek miért kéne költeni?

A másik, hogy vannak olyan lelkes emberek, akik ezt ingyen is bevállalnák, csak, hogy ló mellett legyenek.

Ha keveset dolgoznak akkor napi 3x-i etetés is sok. A másik, hogy hogyan etetnétek délben, ha iskolások vagytok.


Ha hobbi lovak, akkor ennyi a napi rutin: reggel etetés, aztán irány a karám, legyen feltöltve az itató, legyen elég fű vagy széna. Délután lovaglás előtt elég lepucolni, lovaglás, aztán vissza karám, addig ki lehet almolni. Este bent vacsora és szénázás és ennyi is a nap. Ezért én tuti nem fizetnék senkinek fejenként 2500 Ft-ot, hogy ők szórakozzanak.

Sőt aki így rendezi a lovait, inkább úgy szokta kiadni, hogy ha ellátod a lovat, akkor ingyen lovagolsz, mert amúgy pénzt kérne érte. Szóval akkor ki tesz kinek szívességet?

2015. aug. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Jol van csak egy kerdes volt de nem vagyok olyan tapasztalt lovas hogy tudjam ezeket mind en kerdeztem es ketten kapnank 5000 de mindegy felejtcsuk el vegyetek ezt akerdest levegonek mrgkoszonom
2015. aug. 30. 15:47
 13/14 anonim ***** válasza:
Ezért sehol nem fognak fizetni neked. Max. néha felülhetsz valamelyik lóra.
2015. aug. 30. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nem akarlak megbántani, de én kb. ugyanezért fizetek havi 20-25.000-t. Szerintem nem egy fiatal adna hálát az égnek,ha ennyivel el lenne intézve, hogy ingyen lovagolhasson. Ha bárki ezért naponta(!!!) 5000 ft. akarna elkérni tőlem, akkor nagyon hamar elküldeném melegebb éghajlatokra.
2015. aug. 30. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!