Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok ezekről a...

Mit gondoltok ezekről a lovardákról?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


[link]


Ha valaki járt már ezek kközül valamelyikben, leírná a véleményet? Milyen az oktatás, környezet, lovak, társaság?

Esetleg tudnátok ajánlani Budapest környékén jó lovardát?



2015. aug. 31. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Favoritban elég gány lovak voltak mikor én voltam (igaz ennek 2 éve) , oktatók sem voltak az igaziak,azóta ha nem változott akkor egy szar hely .


A hadak útja Isaszegen jobb. Igaz ,csak pónik vannak szinte viszont a tereplehetőség nagyon jó,egésznapos túrákra is alkalmas és póniklubon is elég jó eredmények születtek mindig.Fedeles nincs, ha agárverseny van (van agárpálya) akkor nem lehet használni a pályát,olyankor csak tereplehetőség van. kellemes környezet,90 százalékban csak gyerekek vannak,sznobmentes hely.Viszont ha nem Dányba vagy ott a környéken laksz akkor eléggé kiesik Pesttől , csak kocsival optimális.

2015. aug. 31. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, a Favoritról én is sok rosszat hallottam. :/
2015. aug. 31. 22:53
 3/3 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy már viszonylag régi, de hátha más nem esik abba a hibába, amibe én.

A 7vezér lovastanyát messziről kerülje el az, aki normális lovardába szeretne menni. Csak egy kis ízelítő:

A lovak kehesek, meg akarnak halni a pályán, kizsákmányolják őket. A lovakat előre felszerelik (kantár, alá kötőfék), neked jóformán csak fel kell ülnöd, utána vonatozol 45 percet, és kész. Én a kapzsiságuk áldozata lettem, annyiszor jártam, mint a többi gyerek, csak édesapámban több pénzt láttak, így nem engedtek vágtázni (csak engem), ezt azzal indokolták, hogy nem járok elégszer, ha többször járnék, engednének. Az oktatóval nem lehet a lovakról beszélgetni, mint állatvédőnek, mert mindig oda jut vele az ember, hogy "...Ha már nem bírja, megy a vágóba..." A lovak össze vannak zsúfolva egy karámba, csak a pénz hajtja őket. Egy szóval katasztrófa, messziről kerüljétek el!

2015. okt. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!