Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lehetőségem van arra,...

Milyen lehetőségem van arra, hogy ne kelljen abbahagynom a lovaglást?

Figyelt kérdés

Budapestre költöztem, így el kellett mennem az eddigi helyemről.

Nos, a helyzet az,hogy hobbi szinten megy a lovaglás-de többre nem vágyom, igaz van mit tanulni mindig, de az edzőnek sem lehet túl jó, hogy olyan "tanul" nála,aki nem szeretne versenyezni. Így az oktatás kilőve.

A feles tartással megjártam,saját lovat ha meg is tudnék venni, havi szinten egyelőre nem állok úgy hogy el tudjam látni.

Ennek ismeretében,amíg nem lesz lovam, lőttek a lovaglásnak?



2015. szept. 20. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
90%
Csömörön (Örsről visz ki busz 20 perc alatt) van egy hely, ahol így is készséggel állnának rendelkezésedre :) Ha érdekel, priviben írok nevet, kit keress :)
2015. szept. 20. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%
Ez hülyeség,edzőt nem érdekli h nem versenyzel, hobbisták is ugyanúgy igénybe vesznek edzői segítséget mert idomítani attól még lehet ,sokszor még egy jól kiképzett tisztességes hobbiló egy edzés alkalmával több élményt nyújt mint egy verseny, edzőt csak az érdekli h a pénzét megkapja,semmivel sem rosszabb neki ha nem akarsz versenyezni. Szóval ha csak ezért van "kilőve" az oktatás akkor gondold át újra. Ha lovat nem tudsz magadnak tartani,felestartást nem akarsz akkor csak az maradt h elmész egy lovardába és iskolalovakon lovagolsz.. Csömörön arra figyelj h ne a kelemen csillához menj ha azt ajánlgatják !
2015. szept. 20. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Újpestre el tudsz jutni? A Népszigeten van egy kellemes lovarda.
2015. szept. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

kelemen lovardát azt tényleg kerülni érdemes csak.


Te esetedben tényleg az lenne a legkézenfekvőbb ,ha egy rendes lovardába eljárnál heti 2-3 szor és lötyögnél az iskolalovakon.

2015. szept. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Merre felé laksz? Hátha tudunk valami jó lovardát ajánlani neked :)
2015. szept. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Árpád hídnál lakom, innen bárhová.

Köszönöm az eddigi válaszaitokat !

2015. szept. 20. 21:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj, hogy nem a kerdesedre valaszolok, de le tudnad esetleg irni nekem hogy mi tortent, hogyan jartad meg a felestartassal? Akar privatban:)
2015. szept. 20. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
73%

Edzőnek tök 8, hogy te magad miatt jársz lovagolni, vagy versenyezni szeretnél. Sőt ha egy hobbista megy ilyen igényekkel, hogy tanulni szeretne és nem megragadni egy szinten egy normális edző többre becsüli, mint azt aki versenyezni akar.

Sajna Pest környékén nem tudok lovit ajánlani, mert annyi van belőlük, mint égen a csillag, majd a helyiek megteszik.

2015. szept. 21. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
én is csak hobbyból lovagolok, olyan helyen ahol országos versenyek szoktak lenni. Az edzőm elfogadta, hogy engem nem érdekel a versenyzés, és örülünk ha fejlődök és ennyi. Nem közösít ki senki, mert én nem akarok versenyre járni, az edzőnek meg teljesen mindegy, hogy mész e versenyre vagy nem
2015. szept. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek, megpróbálok keresni egy szimpatikus lovit.

(mentek a zöld mancsok🐴)

2015. szept. 25. 08:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!