Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek ha járok egy...

Szerintetek ha járok egy lovardába, de már nem szeretnék oda járni, azt be kell jelenteni?

Figyelt kérdés
4 éve járok egy lovardába, heti egyszer szoktam menni lovagolni. Viszont most már nem akarok többet oda járni, mert az oktatót nem annyira szeretem, meg a lovak se olyan jók, és van egy másik lovarda, átmennék inkább oda. Szerintetek ezt be kell jelentenem az oktatónak, vagy csak simán nem megyek oda többet és kész?
2015. okt. 3. 19:55
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Azért illene szólni, hogy ne várjon többet.
2015. okt. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
ja,annyit mondasz h nem mész többet.
2015. okt. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
69%

Ha nincs lefoglalt időpontot a régi helyen,nem fontos külön jelezned.Nem hívod őket,nem kérsz újabb időpontot és ennyi.

Viszont illő szólni.

2015. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
Illő szólni. Ha félsz, hogy megkérdezik tőled, miért nem szeretnél már járni (mert gondolom ettől a kellemetlen kérdéstől félsz), akkor lenyeled a békát és közlöd, hogy találtál egy másik lovardát, amit szeretnél kipróbálni. Kész. Valszeg meg fognak picit sértődni, pláne ha négy éve oda jársz, de kevésbé, mintha az orrukra kötnéd, hogy utálod az oktatót, és amúgy is, nem mindegy, ha egyébként se szereted őket? A lényeg, hogy te légy korrekt és gerinces, az meg, hogy ki kire sértődik meg, már mindenkinek a szíve joga. Sok sikert az új lovardában!
2015. okt. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na mi van, azt mondtuk amit nem akartál és lepontoztál mindenkit?
2015. okt. 5. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem pontoztam le senkit sem.
2015. okt. 6. 11:22
 7/8 anonim ***** válasza:
ez esetben én kérek elnézést, a névtelen lepontozónak meg szép napot, ennél nagyobb öröme ne legyen az életben...
2015. okt. 6. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért pontozott az emberünk le minden választ mert fejjel lefele volt a monitorja
2015. okt. 6. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!