Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Budapest környékén tudtok...

Budapest környékén tudtok lovardát?

Figyelt kérdés

Tudtok ajánlani lovardákat? Nagyon meg köszönném, mert ez már a harmadik alkalom, hogy lovardát kell váltanom.

A válaszokat előre is Köszönöm!!!



2015. okt. 5. 10:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia! nem tudom merre keresel, ez Dunaharasztin van:


[link]

2015. okt. 5. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Melyik három az, amelyik eddig nem jött be? Csak, hogy azokat ne ajánljuk.

Ami szó szerint BP-n van és első blikkre beugrik, az a Tatter vagy a Kincsem amúgy, bár utóbbiban nyilván nem épp a díjlovaglás csúcsfeladatait sajátítják el a lovsok...

2015. okt. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Rákoscsabai Fecske L.E. XII. Ker. Én oda járok és nagyon szeretem az ottani lovasoktatókat! Könnyű barátokat is szerezni
2015. okt. 6. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Merrefelé? Milyen szinten lovagolsz? Mit szeretnél elérni? Versenyt, vagy csak hobbi-lovaznál?
2015. okt. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Igy Bp-én az Aranypatkót próbáltam ki. Eddig Sóskútra jártam. Már le vettek a futószárról és elkezdtem vágtázni. És csak hobbi szinten.
2015. nov. 14. 20:52
 6/8 anonim ***** válasza:
IV. kerület, Népszigeti lovarda.
2015. nov. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Alsógöd ha esetleg az a tavolsag meg jo akkor ott van a Marshal star lovasiskola lehet dijlovagolni vagy ugrani versenyszeruen is ha szeretnel. Ha erdekel irj nyugodtan szivesen segitek.:)
2015. dec. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Donna lovasfarmot nézd meg
2016. jan. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!