Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit gondoltok erről a lóról?...

Mit gondoltok erről a lóról? Megéri szerintetek?

Figyelt kérdés

[link]

Western hobbira, kisebb versenyekre.



2015. okt. 10. 22:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Így ennyiből nehéz megmondani. El kell menni és ki kell próbálni 1-2 lóhoz értő ismerőssel,és úgy tudsz dönteni. Nekem csak az szúrt szemet, hogy a második képen feszítővel van lovagolva, de 2 kézzel, pedig a wescoban, akkor adnak feszítőt, ha már csikózablával teljesen átengedő a ló, a feszítőt, pedig csak 1 kézzel fogják.
2015. okt. 10. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

"Nagyon kedves kanca eladó. Western képzés alatt áll, de lovagoltak vele karüsszelt már angol felszereléssel is" -> most angol felszereléssel lovaogltak westernben? ,ert a felszerelés nem hozza magával a stílust is.

Én a képzettségében bizonytalan lennék, magáról a lóról meg b semmi sem derült ki. Mielőtt kmész megnézni, szerintem kérj róla videót, az sokat segít eldönteni, érdekel-e.

2015. okt. 11. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet ennél szebb hobbilovat is találni ami nincs túlárazva.
2015. okt. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha már ennyit kérnek érte, igazán megírhatnák, lefotózhatnák, felvehetnék, hogy mégis mi ennek az oka... mert amit erről a nem túl előnyös felépítésű lóról meg lehet tudni a hirdetés alapján, az nem indokolja ezt az árat.
2015. okt. 12. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!