Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nagyon régóta szeretnék egy...

Nagyon régóta szeretnék egy lovat és a szüleim soha sem engedték de most beleegyeztek. Tudni kell hogy egészen kicsi korom óta lovak körül vagyok, akadályokat jól ugrok. Milyen ló kéne nekem? Én egy belovagolt 3-6 éves lovat szeretnék.13 éves vagyok.

Figyelt kérdés

2015. okt. 18. 17:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ahogy itt egyesek lekezelik a 13 éveseket, az kabaré... Mondta a szülei beleegyeztek! Ha megvan az anyagi háttér, akkor miért kell ezt a "hintaló való neked" dolgot hajtogatni? Egyébként meg, ha majd 16 éves lesz, ami 3 éven belül bekövetkezik, vállalhat munkát, így már önállóan is el tudja majd tartani, ha meg inkább fesztiválokra költené a keresetét, akkor a szülei helyében eladnám a lovat. Neki most az a feladata, hogy tanuljon, jó jegyeket hozzon, megalapozza a jövőjét. A szülei meg, azon a napon, amikor befizették neki az első lovaglóóráját, számoltak azzal, hogy ez egy drága sport, és a gyerekük minden vágya az lesz, hogy legyen egy saját lova. A kisregény után:

Én neked egy 8+ éves lovat ajánlanék, mondjuk egy kisbérit. Egy ló 6 éves koráig csikó, 3 évesen kezdik a belovaglását, ha nem később.

2015. okt. 20. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Először is tudnod kell mekkora felelősséget vállalsz. Ez nem játék amit miután elfáradtál eldobhatsz a sarokba és majd jövő héten újra elövehetsz. Ha még nem ismered ki magad a lovak világában és nem tudod leolvasni mikor milyen kedvêben van a ló akkor egy nyugis pónival kezdj. Legyen kapcsolatod a lóval. Inkáb menjetek el oda ahol a ló van és ismerkedj meg vele. Nem te választasz lovat. A ló választ téged. Ha a ló nem kedvel nem sokat érsz el (már ha céljaid vannak). Ha nem ismered a lovat bármi történhet minden lépése szeszélyesnek fog tűnni. Gondold meg, nem vagyok ellened én is szeretnék majd egyszer lovat de először nézelődj az interneten és ismerkedj a lóval, tudd mit kell tenned. Ne feledd EZ NEM JÁTÉK!
2015. nov. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Figyelj! Ne mondj le a lóról, de előszörnagyon gondold át! Amúgy Hanfligi, kanca, és 7 éves betanított jó ló lenne jó, persze válaszd ki a jó lovardát!!
2016. ápr. 1. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!