Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Nyereg, de milyen? (Többi lent)

Pápárápúpipo kérdése:

Nyereg, de milyen? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok olyan kérdésem lenne hogy kinek milyen tapasztalata van a tekna nyeregggel. Vagy esetleg szintetikus vagy sima bőr nyereg?
2015. okt. 19. 20:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mennyi a keret és hogy ragaszkodsz-e az újhoz.

Teknát nem próbáltam még. Szimpatikus az elgondolás, de kíváncsi lennék, hogy hányszor lehet állítani. Végülis ugyan ez az eredmény elérhető egy ló hátára illesztett nyereg pár havonta történő átnézésével és jó esetben csak a tömésen kell majd variálni.

2015. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ezzel a márkával nincs tapasztalatom de szintetikust ne vegyél az hamarabb szétmegy.A bőr kényesebb meg ápolgatni kell esetleg tömetni de azért tovább kiszolgálja az árát.
2015. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. okt. 21. 20:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem volt Tekna bőr nyergem, kb 1 évig használtam. Elég kemény volt az ülőfelület, de ezen kívül hibátlan volt, frissen tömetve vettem (használtan) és 1 év után se kellett volna újra tömetni. Ugyanolyan állapotban adtam tovább, mint ahogy vettem.
2015. okt. 24. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Lenne még egy kérdésem, a szintetikus nyergeket is lehet sima bőrápolóval kenni?

2015. okt. 28. 19:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem szabad. Elég ha nedves ronggyal áttörlöd. Szintetikus anyag, nem kell ápolni, nem tudja úgy beszívni a bőrápolót, mint a bőr.
2015. okt. 29. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ 😄
2015. okt. 30. 23:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!