Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek érdemes ezeket...

Szerintetek érdemes ezeket megvenni?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2015. okt. 30. 13:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Hobbi lovazáshoz teljesen jó, az én lovam ridegbe volt és csak a sár és szúrós gaz+csalán miatt kellett csizmát csináltatnom.
2015. okt. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek teljesen jó cuccok. Ilyen lábszárvédőm van, legalább 5éves már, de némi kopás ellenére nincs baja. A nadrág is kibír 1-2 évet.
2015. okt. 30. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2015. okt. 30. 18:00
 4/4 anonim ***** válasza:
A nadrág felejtős, nekem ilyen volt a nyáron 5 lovaglás után elkezdett bolyhosodni a feneke, meg a térdénél, ahol a lábszárvédő hozzáért. Visszavittem, hogy nekem adjanak mást, mert ez egy szar, ok alkalmi lovaglásra vettem de 2 hónap alatt 5 alkalomigen csak annak számít. Ráfizettem igaz, de vettem ott egy barna téli gatyát, sokkal jobb minőség. Szóval ez a gatya ott kezd gyengülni legelőször, ahol a legerősebbenek kéne lennie, a fenekén.
2015. nov. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!