Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek érdemes megvenni...

Szerintetek érdemes megvenni ezt a lovat?

Figyelt kérdés
Otthon tartanánk. [link]
2015. ápr. 20. 19:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem azért zavar, hogy nincs lovas alatti kép vagy videó, és elég kevés információt adott meg a tulaj. Egyébként megérheti, bár lovat egyedül nem tartunk, azzal kalkulálj.
2015. ápr. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Első ránézésre nem olyan gáz, formás kis lovacskának tűnik, de tényleg jó lenne kérni egy nyereg alatti fotót, mert így nem tudni, hogy mit takar az, hogy be van lovagolva...
2015. ápr. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez valami falusi kupecló lehet. Rádobva egy western nyereg azt hagy rohangásszon körbe-körbe a csüdig érő homokba. Ilyet sem szoktak igényesen belovagolt lóval csinálni olyanok ,akik odafigyelnek a ló képzésére.Mondjuk ha csak arra kéne h hobbiból otthon tartsad akkor mindegy is ez a része,veszel mellé egy szamarat vagy egy pónit és elvan vele. Viszont ha céljaid lennének vele akkor szerintem ne ezt a lovat válaszd.
2015. ápr. 20. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

azt miért nem jelölik, hogy van-e útlevele? talán mert nincs?


nekem nagyon picinek tűnik, szerintem nincs 155, ennyi pénzért sokkal jobbakat találni szerintem...


ha nincs útlevele, tehát azt se tudni hány éves, volt-e oltva valaha, stb. akkor különösen nagyon drága...


nekem az is gyanús, hogy ennyi idősen ilyen legyes... bár lova válogatja, ahogy az embereknél is van, aki már 25 évesen őszül, más meg még 60 évesen se.

2015. ápr. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
300at ez közel nem ér, max 200 ha nincs baja.
2015. ápr. 20. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyra nőtt póniló, az arányai is olyan pónisak nekem. Szerintem sincs 155 centi. Se papírja semmije, max 200 így látatlanba, ha jó kocsis és hobbi hátas, akkor 250 a plafon. Nálam a hobbi hátas azt takarja, hogy menjen el terepen bárhol, tűzön, vízen, ne ijedezzen semmitől, forgalombiztos. Aki alap szinten tud lovagolni az bírjon el vele.
2015. ápr. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!