Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pontyhátú ló,7 éves kanca,...

Pontyhátú ló,7 éves kanca, versenyeztek vele. Elsô kipróbálás alkalmával szépen ment, ugrott, nem volt probléma vele. Két nap múlva pedig nagyon gyengének tünt a hátsó része. Mintha "akadoztak" volna a hátsó lâbai. Jogos az aggodalom?

Figyelt kérdés
Szeretném azoknak a lótulajdonosoknak a véleményét, vagy akik jól ismerik ezt a problémát, hogy hobbilónak szabad-e ilyen lovat vásárolni? A természete nagyon jónak tünt. Kitörtek a lovak a karámból, de ôt ez nem zavarta, nyugodtan csinálta a lovas által adott utasításokat. Köszönöm a tapasztalataitokat, vélemënyeket.

#ló #Pontyhátú
2015. okt. 31. 05:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Hobbi lónak nem kizáró ok a pontyhát , de azért ha csak hobbizik is akkor is legyen tiszta a járása. Lehet állatorvossal vagy csontkováccsal érdemes megnézetni.
2015. okt. 31. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen.
2015. okt. 31. 07:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem a pontyhát a probléma, hanem az, hogy problémás a hátulja. Ne vegyél ilyen lovat, van bőven választék egészséges, jó természetű, képzett lovakkal, amiknél nem kell amiatt aggódni, hogy egy más vásárláskor meglévő probléma miatt akár egy hónap múlva használhatatlan lesz a lovad.
2015. okt. 31. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azt nem értem, amikor először mentünk megnézni semmi jelét nem mutatta annak, hogy "gyenge a hátsó része" , fájnak a lábai. Második alkalommal pedig el voltam ájulva, hogy két nap alatt mi történhetett vele? A tulaj szerint, "biztosan fáradt, több gyerkőcöt is lovagoltatott előző nap rajta".
2015. okt. 31. 12:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Vagy gyulladáscsökkentőt, fájdalomcsillapítót kapott az első alkalmat megelőzően... hagyd a fenébe, annyi egészséges ló van, hogy ostobaság lenne sérültet venni.
2015. okt. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem vennék ilyen lovat. Főleg, hogy a tulaj "mosdatja", szerintem tud a problémáról, meg próbálja a megnövekedett munkára fogni. Még a háta az egy dolog, de szerintem más gond van vele, állatorvos vagy csontkovács tudna tanácsot adni.
2015. nov. 1. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.
2015. nov. 1. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!