Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mit tegyek? Féltem őket!

Mit tegyek? Féltem őket!

Figyelt kérdés
A 11 hónapos szuka kutyám (border collie) játszana a 3 cicámmal, de csak az egyik hagyja ezt, szereti is. A másik 2 viszont nem viseli el, ha akár a közelében van a kutya, morognak, fújnak, karmolnak ha közelebb megy a kutya, viszont ha ezt teszik a cicák, akkor a kutyám elkezdi őket erőszakosan kergetni. Félek, hogy ha majd egyszer épp nem leszek itthon és összeveszekednek, a kutya elkezdi kergetni őket (a kertben) erre a macska megkarmolja, ezt meg a kutya nem tűri és megharapja. Igazából játszópartnernek tekinti a cicákat, de ha agresszívan reagálnak rá akkor ő is bedurvul és morogva kergetni kezdi. Elsősorban azért aggódok hogy a kutya megharapja őket. Tiltani próbáltam. Én vagyok a főnök, de ilyenkor teljesen a macskát figyeli, meg se hallja hogy rászólok. Mit tehetnék?

2015. ápr. 3. 11:51
 1/3 anonim ***** válasza:
Akkor mégsem te vagy a főnök.
2015. ápr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem sem te vagy a fonok. En a helyedben ilyen helyzetben valami hangosat de nem kemenyet hozzavagnek, pl zorgos palackot.

Javaslom, hogy jarjatok terelni, ott megtanulod a kutyat magas osztonallapotban kezelni, en a mudit vittem es nagyon sok probleman segitett

Egyebkent a macskat nem kell felteni, nalunk a ket cica gyonyoruen egreciroztatja a kutyat, de ettol fuggetlenul tiltani kell, hogy a kutya piszkalja oket.

2015. ápr. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Én vagyok a főnök, de ilyenkor teljesen a macskát figyeli, meg se hallja hogy rászólok."

Messze nem te vagy a főnök!

2015. ápr. 7. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!