Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Pár kérdésem van a lovaglással...

Pár kérdésem van a lovaglással kapcsolatosan! Többi lent?! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hamarosan elkezdem az egyéni lovaglást és teljesen kezdő vagyok.Az egyéni lovaglás ára 4500ft/óra. És egy hónapban 2-szer megyek csak mivel drága. Szerintetek ez nagyon kevés? Vagy egy hónapban 3-szor kellene elnennem? Az osztályban lovaglás 3500 ft.De ezt csak késöbb kezdhetem el mert az osztályban haladó szinten vannak.Ti mit ajánlatok? Mit tegyek? Normális válaszokat előre is köszönöm! 12/L

2015. nov. 1. 18:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó! Nézd már meg a kérdés dátumát. 6 évvel ezelőtt ez drágának számított. Most nálunk is 5000 a 60 perc és 3500 a 30 perc.
2021. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Jó belátom, ezt elfelejtettem nézni. De ma nálunk 45 PERC 8000 Ft. Az hogy nálatok egy óra 5 ezer az baromi jó ar
2021. aug. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!