Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek így már lehet lovam?

Szerintetek így már lehet lovam?

Figyelt kérdés
3évig jártam lovagolni de sajnos kihagytam 1-2 évet( költözés miatt) De most újra elkezdtem, mivel falura költöztünk.Van kb. 1 hektár földünk és egy istálló a kert végében. Már negyed éve járok lovagolni és most megyek majd terepre.(elég jól megyek mind a három jármódban) Szerintetek be merjwk vállalni egy saját lovat?

2015. nov. 9. 21:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
29%

Anyúúúúúúúú! Folytatóóóódik! Folytatóóóódik! Folytatóóóódik!

Itt a mai második "lovat ide vazeg" kérdééééééés!!!!


Anyuci-apuci pénzéből akarod ugyulu-bugyulu?

Kikönyörögni? Naná!

Megdolgozni érte? Még mit nem!

Ide feltenni olyan kérdést, hogy a torkod elvágnám érte?! Perszehogy!


Mi a fafafafafafa..omat képzetek magatokról taknyos kis 13éves senkiházi fa...rágók?!?!?!?!?!

2015. nov. 9. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

1. Ehhez neünk mi közünk?

2. Lovat nem tartunk egyedül.

2015. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
26%

Ne foglalkozz velük sok a paraszt ember!

Nekem soha nem volt oktatom mégis lovagolok és van két lóvam! Az első lóvamat énis szüleimtől kaptam és! Akik ezen kiakadnak irigyek,ennyi! Ha te úgy érzed hogy tudsz róla gondoskodni legyen lovad! Ne halgass másra! Nézz utánna a dolgoknak alapossan! Sok sikert!

2015. nov. 9. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy ló sok mindenre használható....
2015. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Lovaglástól nem lesz még lovad. Ahhoz pucsítani kell neki, és majd úgy jön a kentaur...
2015. nov. 9. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Apu vedd meg nekem a... rakpartot :)
2015. nov. 10. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Egyet semmiképpen. Lovat egyedül nem szabad tartani, tehát alapból legalább 2 ló a kérdés.

Szerintem egyébként még bőven ráérsz a saját lóval.

2015. nov. 10. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Aki nem tudja önállóan eldönteni, hogy kész e a lótartásra az már önmagában válasz a saját kérdésére.
2015. nov. 10. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tehát... Ha 3 évet jártál, és abból kihagytál 1-2 évet, akkor a válasz egyértelműen NEM. Attól, hogy van egy istálló+szereted a lovakat, nem biztos, hogy kell is neked ló. 5-6 év intenzív lovaglás, sok tapasztalat után fontolóra veheted, de most még inkább abból a pénzből lovagolni járj, képzett edzőhöz.
2015. nov. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én pl kaptam lovat és raj a tanultam meg lovagolni,oktatóm se volt ! Ennyi!
2015. nov. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!