Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Szerintetek így már lehet lovam?

Szerintetek így már lehet lovam?

Figyelt kérdés
3évig jártam lovagolni de sajnos kihagytam 1-2 évet( költözés miatt) De most újra elkezdtem, mivel falura költöztünk.Van kb. 1 hektár földünk és egy istálló a kert végében. Már negyed éve járok lovagolni és most megyek majd terepre.(elég jól megyek mind a három jármódban) Szerintetek be merjwk vállalni egy saját lovat?

2015. nov. 9. 21:57
1 2
 11/12 leyyla9 ***** válasza:

Szia!

Szerintem várj még vele 5-6 évet.Egyedül lovat nem szabad tartani.Lónak ló/póni a társa.Ha beraksz mellé egy kutyát,attól nem lesz boldogabb.Attól,mert tudsz menni 3 jármódban egyedül,és van a kert végében egy istálló,nem biztos,hogy fel vagy erre készülve.És azt sem hiszem,hogy mindent tudsz a ló tartásról.Ha egy lovat magadra vállalsz,azt tudnod kell,hogy nyaralni majd nem nagyon tudtok elmenni,mert otthon van a ló egyedül,foglalkozni kell vele.Napi 3x adni kell neki enni(és nem akkora adagot,hogy pont a vödör alját be takarja a kaja),többször cserélni naponta a vizet(hacsak nem ön itató.Arról még nem is beszélve,hogy mennyibe kerül egy ló tartás(kb. havi 25.000-30.000 forint). Szerintem Te nem tudnád mit vállalnál magadra. :) Sok sikert!

2015. nov. 22. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
azért az utolsó elég nagy "hülyeséget" írt.. én a pónimat egyedül tartom havi 3000 forintból, egész nap legel, csak vacsorát kap.. :) de ez nem jelenti hogy támogatom a kérdezőt.. jahm és a lovam boldog. Lehet mellé kecsként vagy bárányt rakni, ha nagyon egyedül érezné magát.
2016. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!