Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovat vegyek?

Milyen lovat vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy lovat, de nem tudom milyet.

Hobbi lónak használnák, valamint gyerekek lovagoltatására. 4 hektárnyi helyet tudok biztosítani neki, minden nap lenne lovagolva, fedett hely is van ahova elmehet ha esik az eső, minden nap kapna a fű mellet takarmányt. Remélem elég infó, ha kéne még valami szóljatok.

Segítsetek kérlek!



2015. nov. 12. 17:21
1 2
 1/20 anonim válasza:
90%

1. Itt pokolian le leszel oltva,mert naponta teszi fel valaki ezt a kérdést.

2. Mennyit szász rá?

3. Képzett,idősebb lenne jó vagy fiatal amit te képeztetnél ki az igényeidnek megfelelően?

4. Ha oktató ló lenne kölyköknek,akkor a magas fajták inkább hanyagolandók,de persze nem ia a póni a megoldás. :)

5. Egyedül tartanád?

2015. nov. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
64%
Hümm. Ha te szeretnéd kiképezni, gondolom értesz a lovakhoz, végeztél lovasedző tanfolyamot és vagy tíz éve heti min. 3-4 alkalommal "lovazol". De ha ez így van, miért nem tudod, hogy a te igényeidhez milyen ló illik?
2015. nov. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Akkor hogyhogy nincs semmiféle elképzelésed?
2015. nov. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
38%
Az egyedul tardod kerdesre adotz valaszod alapjan hintalovat vegyel. Eletedben nem volt kozod lovakhoz, akkor most miert akarsz kinyirni egyet?
2015. nov. 12. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
32%
Mégegyszer felteszel ilyen kérdést lányom,visszarakom a biciklidre az ülést ! Üdv : apád
2015. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Persze értek a lovakhoz, csak szerettem volna tudni a ti véleményeteket hogy mégis milyet vegyek. És volt már lovam, de az idősebb volt!
2015. nov. 13. 06:46
 7/20 anonim ***** válasza:
27%

igen és egyedül tartanád? nem testvéreimmel -.-

adok állást mint roló, mert a sötétítőm elég régi -.-

Úgy volt lovad, mint nekem elefántom!!


Mi ez a sok hazudós kis tinike mostanában?


Mondják még, hogy gyerekszegénység, mikor van net és mind lovat akar -.-

2015. nov. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Honnan gondolod hogy gyerek vagyok??
2015. nov. 13. 16:31
 9/20 anonim ***** válasza:
54%
Ha értenél hozzá, akkor nem itt kérdeznéd meg, hanem a környékbeli lovasokat, hogy mit ajánlanak. Ha van 4 hektárnyi területre akkor már vegyél legalább 2-3 lovat. Ami alap vagy kanca vagy herélt legalább 5 éves jól belovagolt, általában félvér. Ahhoz, hogy lovagoltass a lovadat le kell vizsgáztatnod az MLSZ nél, neked kell szakirányú végzettség, ezen kívül számlaképesnek kell lenned.
2015. nov. 13. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Akkor szólok hogy felnőtt vagyok, de igazad van, megyek is innen, normális emberektől kérdezem meg.
2015. nov. 13. 16:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!