Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Milyen lovat vegyek?

Milyen lovat vegyek?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy lovat, de nem tudom milyet.

Hobbi lónak használnák, valamint gyerekek lovagoltatására. 4 hektárnyi helyet tudok biztosítani neki, minden nap lenne lovagolva, fedett hely is van ahova elmehet ha esik az eső, minden nap kapna a fű mellet takarmányt. Remélem elég infó, ha kéne még valami szóljatok.

Segítsetek kérlek!



2015. nov. 12. 17:21
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
60%

Mit vártál erre a kérdésre??!!


Az utolsó válaszoló szépen és teljesen korrekten leírta, mi-merre hány méter.


És onnan tudom, hogy egy taknyos vagy, mert csak azok szívják fel így magugat, ilyen kis érzékenyen.

Nem mellesleg a stílusod elárult egy pár napos "mivel győzzem meg a szüleimet" kérdésben ugyanígy fogalmaztál és durcultál be.

Vagy retard vagy, vagy direkt teszed a hülyét.

2015. nov. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim válasza:
42%

Ne foglalkozz az itt össze-vissza pattogó kommentelőkkel kérdező! :) Segíteni ugyan nem tudok,mert nem vagyok jártas a témában,de abban igen,hogy tényleg ne ezektől próbálj segítséget kérni,mert láthatod,hogy semmi értelmes az egésznek. Aki itt olt téged,az is csupa gyerek,akik suliból hazaérve,(vagy talán még a közben is) ezzel üti az idejét.Ugyan már gyerekek,felnőttként nem itt cirkuszolnátok,és nem nyomnátok tele az oldalt csupa "-.-"szmájlikkal,fáradtak lennétek ti ehez a munka után.. :)


Végülis ez is egy tanúlság kérdező,ne a neten,a való életben!

2015. nov. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
78%
Én nem vagyok taknyos kamasz, tizenx éve lovazok, jelenleg is lovas szakmát végzek. Ha valakinek nincs annyi szakmai háttere és tapasztalata, hogy noname oldalakon kell kérdezni, hogy milyen lovat vegyen az ne akarjon lovat tartani, főleg lovagoltatni. Az ilyen faluszéli önjelölt oktatók miatt is tart ott a lovas társadalom ahol. Ha szomszéd Pistikét akarod vezetgetni, ahhoz is tapasztalat kell, mert amúgy hatalmas felelősséggel jár. És akkor a lovagoltatásra szánt lovak kiválasztásáról, képzéséről és szintentartásáról nem is beszéltünk.
2015. nov. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
79%

Kettővel ezelőtti, akkor te mégis mit keresel itt, hm? :)


Harmincas vagyok, főállás, itthon tartott ló, háztartás mellett járok ide: segíteni.


Akinek fogalma sincs arról, hogy milyen lovat szeretne és a kiírt "feltételek" alapján kér segítséget, annak annyit tudok mondani, hogy ezek alapján bármilyet, de leginkább semmilyet. Legalább egy típust, felhasználási módot, képzettségi szintet, árkategóriát írhatna, de azok alapján is csak annyit lehete mondani, hogy üsse be a keresőbe és nézze meg a neki tetsző, megfelelő lovakat, ne vadidegenektől várja, hogy mondjanak neki x fajtát, amiben egyébként is minden egyed más és más.

2015. nov. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm annak az egy embernek, aki részben mellém állt. És már megkérfeztem több embert, és már meg is vettem a lovat.

Az utolsó válaszolóhoz:

Én eddig úgy tudtam, hogy rz az oldal azért van hogy kédéseket tegyünk fel, és igen, vad idegenek válaszoljanak

2015. nov. 15. 17:48
 16/20 anonim ***** válasza:
78%
ég óvja szegény párát -.-
2015. nov. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
72%

Igen, és vadidegenként segíteni is próbálunk, de most őszintén, ha tőled megkérdezné valaki, hogy milyen lovat vegyen az alábbi szempontok alapján: hobbira használná, legelőn tartaná, lenne beállója és kapna enni...?


Na mindegy, örvendek, hogy 3 nap alatt a semmiből sikerült lovat vásárolnod, sok örömetek legyen egymásban.

2015. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
76%
Na legalább egy hülyéből megint jól járt valaki.
2015. nov. 15. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Na mindegy, azét köszönöm MINDENKINEK a válaszokat!
2015. nov. 16. 17:47
 20/20 anonim ***** válasza:
67%
Ha valóban értesz a lovakhoz,ezt a kérdést nem tetted volna fel! Én csak a lovat és az általad lovagoltatott gyerekeket sajnálnám!
2015. nov. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!