Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit jelent az, hogy csatlakozás?

Mit jelent az, hogy csatlakozás?

Figyelt kérdés
2016. jan. 7. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:
A ló feladja a függetlenségét, és elfogad vezetőnek, alád rendeli magát.
2016. jan. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Hát baromira nem. Milyen hülyeség ez? Monty most fakad sírva...


A csatlakozás lényege, hogy a lónak van választása, azt teszi, amit szeretne, nem erőszakkal érjük el és nem kényszerítéssel. De google a barátod, nagyon nagyon sok dolgot tudsz olvasni a csatlakozásról. Persze vannak elcseszett részei, szóval szűrj.

2016. jan. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hát de valamilyen szinten az amit az első ír, hogy elfogad vezetőjének, de ezt szabad akaratából teszi.

szerintem ez kicsit olyan mint amikor az emberek valakivel igaz barátok lesznek. :D lehet hülye példa de én ehhez tudnám hasonlítani. :)

2016. jan. 9. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm :)

Próbálkoztam neten keresni de nem igazán találtam semmit szóval inkább feltettem itt :'D

2016. jan. 9. 14:41
 5/7 anonim ***** válasza:
A lónak nincs választása. Vagy behódol vagy tovább zavarják, teljesene gyértelmű, hogy előbb-utóbb annyira elfáradt a rá helyezett pszichikai nyomástól, hogy természetéből adódóan előbb-utóbb be fog hódolni. Ha nem zavarnánk, nem hódolna be, tehát a ló nem _magától_ választ, hanem abba belekényszerítik.
2016. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ennek az oldalnak a helyesírási nívóját ismerve akár a csat lakkozását is jelentheti.
2016. jan. 11. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Esetleg, lehet még csalatkozás is... xD
2016. jan. 12. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!