Kezdőoldal » Állatok » Lovak » Mit tegyek? Jól tettem egyálta...

Mit tegyek? Jól tettem egyáltalán hogy el jöttem?

Figyelt kérdés
A környékünkön van egy "lovarda" ahová sokáig jártam ki ismerősökkel lovagolni segíteni stb. Már akkor is fel tűnt hogy a tulaj nem igazán csíp de nem érdekelt leginkább a társaság miatt és a lovak miatt mentem. (előtte évekig jártam egy jó lovardába lovagolni ahol meg tanultam a biztos alapokat.Illetve kicsit messzebb tőlünk egy ismerősünknek a párja oktató és hozzá ha időm engedi el járok.) Majd a tulajjal való személyes okok miatt nem mentem többet. Vettünk két lovat akiket itthon tartunk mivel eléggé nagy a terület, és a családban más is lovagol. Sokszor futunk össze a tulajjal lovaglás közben mivel a környéken van és ilyenkor még köszönésre se méltat...Sajnos ők eléggé benne vannak a lovas életbe a megyében sőt országos szinten is. Versenyekre, lovas összejövetelekre nem megyek jó rész miattunk nem szeretnék beléjük futni. Egyébként mindenkit csak kritizáltak még ott voltam náluk egyik lovas tudása sem volt elég megfelelő nekik,mindenki béna volt,még a versenyzőket is csak fikázták.(hozzá teszem hogy egy szakképzett oktatójuk sincs, csak a tulaj párjának van képesítése de nem ő nem szokott kint lenni. Kb. haladó szintű lánykák "oktatnak")Aki tőlük el ment másik lovardába azt is csak bántották.(ebből már nagyon elegem volt) Sajnos tudtam hogy ha el jövök akkor rám is ez a sors vár. A nyáron lenne egy lehetőség mi szerint egy nő el hozná hozzánk a lovát és itt tartana egy ilyen "előadást" másoknak egy erőszakmentes kiképzésről. Nem tudom hogy éljek-e vele illetve mit szólna hozzá a helyi lovarda tulaja. Sajnos igen eléggé tartok tőlük és a véleményüktől, pedig tudom hogy a környéken sokan már nem szeretik őket mert olyanok amilyenek. Hogyan tudnék át lépni ezen a "gáton"? A segítő válaszokat előre is köszönöm!

2016. jan. 9. 10:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nehogy már egy idióta pöts szabályozza az életed! Ne foglalkozz vele! Élj úgy és csináld azt amit akarsz. Bánt? Pletykál? Szard le. Ha nagyon durva jelentsd fel, ha nem annyira, akkor nyugodtan állj elé és mond meg neki, hogy fejezze be, vagy következményei lesznek. Állj ki magadért és élj úgy, hogy te jól érezd magad.
2016. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Neked ilyenkor nem kell kedvesnek lenni ha beszól szólj be te is nem kell vele foglalkozni. Ha ő sznob te is legyél az.
2016. jan. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az is megoldás, ha őszintén elmondod neki, hogy pont leszarod a véleményét, te a lovakat szereted, és eddig sem miatta jártál ki lovazni. Sajnos elég sok ilyen lovas van :(
2016. jan. 9. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatom szerint versenyzők, sportlovardák körében igen megszokott ez a hozzáállás, mint amit a tulaj tanúsít. Ne érdekeljen amit mond, ha kedved van elmenni egy versenyre, rendezvényre, hát menj el! Mint írtad, sokan nem szeretik a környékről, pont a viselkedése miatt, szóval valószínűleg lenne, aki osztja a véleményedet róla.
2016. jan. 9. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jelentsd fel a Lovasszövetségnél, hogy kislányokkal oktatnak. Kimennek leellenőrizni, és majd jól megbüntetik. 😊

Utána meg majd kisebb lesz az arca. Hidd el. 😃

De az még jobb, ha van ismerősöd is, és többen is tudtok bejelentést tenni.

2016. jan. 9. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!