Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Jól tettem, hogy nem jöttem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól tettem, hogy nem jöttem vele össze?

Figyelt kérdés
Van egy pasi aki 150 km-re lakik tőlem de régen ott lakott ahol èn, 12 éve ismerjük egymást. Most össze akart velem jönni de a távolság miatt nemet mondtam. De nagyon szeretem. Szerintetek jól tettem, hogy nemet mondtam neki?

2013. dec. 27. 12:57
 1/4 anonim ***** válasza:

ha nagyon szeretitek egymást és egyedül a távolság a baj, akkor meg lehetett volna próbálni

150 km még leküzdhető távolság

mondjuk nem mindegy hány évesek vagytok

2013. dec. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

az én anyám 500 kmre lakott az apámtól és csak egy buszon talákoztak, mégis összejöttek

lehet hogy most nagy lehetőséget hagytál ki, de ha te úgy érezted hogy igy van rendjén akkor ne foglalkozz mással

2013. dec. 27. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja. De én csak magamból indulok ki. Távkapcs.-ba nem mennék bele. Én racionális beállítódottságú vagyok, biztos keresnék valakit a közelemben. De hát nem tudom te mennyire lángolsz csak és kizárólag ő érte...
2013. dec. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
150 km valakinek távolság, valakinek nem. Húgom 2 évig hétvégente 800-900 km-ről járt haza céges kocsival (8 óra út oda, 8 óra vissza).
2013. dec. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!